www.sudzibas.lv Suncore jagaida gandriz ka menesis lai ziedoto naudu dabutu

Suncore - jagaida gandriz ka menesis lai ziedoto naudu dabutu

Ir jāgaida gandrīz mēnesis lai dabūtu spēlētāju noziedoto naudu , tālākai attīstībai , un vel kas plusā novelk mistiskus procentus , kuri pārsniedz vairāk kā pusi no noziedotās summas. Kā piemēru varu minēt tika noziedoti 25 Ls kopa , bet ir 11 Ls pieejamā nauda kura ira. Tā ira cūcība , citiem projektiem ziedoto naudu pārskaita ātrāk , bet dažiem vēlāk. Jums tiks parskaitits 30 lidz 40 dienu laika nauda uz jūsu kontu ! pec ''' Jāņa Blausa ''' rakstītā . Uzskatu ka vini ira krāpnieki , jo nekur neesmu lasijis punktu ka nauda tiek pārskaitīts 1 mēneša laikā vai pat vel ilgāk. loģika ira tāda , neiesaku izmantot suncore.lv pakalpojumus tiksiet piekrāpti !

D

T Trakias 09.06.2013

Faktisi tas ir sviests ar vina sms systemu jo vinam, citreiz neparadas patiesa summa bet redas tada pa cik pasutits neparada tad kad jabut % atvilktiem

F Frenks 11.06.2013

Blaus nav nekāds appisējs, palasi lapā (sc.lv) par tiem procentiem!

F Frenks 11.06.2013

Jānis nav nekāds appisējs manu prāt viss ir godigi (par tiem procentiem), citos šada tipa protālus bus tas pats, varbut Jānis kadreiz nav izmaksajis naudu tieši tajā datuma, kura solijis, bet tas nav no viņa atkarīgs.!

T Trakias 12.06.2013

Klūdijos smagi parlasiju vissu tekstu apspriedos ar jani un m, an janoraida savs teiktais iepriekš!