www.sudzibas.lv Statoil "nogribējusies" pārdevēja.

Statoil - "nogribējusies" pārdevēja.

Labdien,
Biju ļoti šokēta par vienu no pārdevējām (Jeļenu Bautru) Tukuma Statoilā. Iegājām kopā ar vīru, lai norēķinātos par degvielu, bet tā vietā, lai pieklājīgi mūs apkalpotu - pārdevēja sāka nepiedienīgi runāt un izteikt piedāvājumus manam vīram. Tie lika noprast, ka šī pārdevēja grib manu vīru. Es biju tiešām šokēta - jo šī pārdevēja pat nekaunējās piedāvāt savu telefona numuru un bezmaksas konfektes manam vīram. Kad teicu - vai Jūs mazliet nepārspīlējat?..Viņa man vēl atļāvās nelaipni uzķērkt - kas tad tu tāda te esi!.Vai tiešām neviens par to vēl nav sūdzējies. Kad stāstu par šo notikumu - daudzi jau zina un ir saskārušies ar šīs pārdevējas perversajiem gājieniem.Tādu jau atlaist vajag un pieņemt cilvēku pie kura var iepirkties ar prieku.
Paldies par sapratni!

V velta 14.11.2009

'sodien velejos nopirkt somu, ko var iegadaties par 60 uzl'im'em, apbraukaju 11 STATOIL R'iga, bet ne viena nevareju iegadaties sev veleto preci, ari mazaja bukleta nevareju atrast piezimi, par to, ka prece nebus pieejama visu akcijas laiku, ka ari akcijas noteikumos nebija rakstits.

Z Zane12 17.03.2010

Inteliģents vīrietis noliktu to prasto klienta apkalpotāju pie vietas sievas klātbūtnē, protams, korekti pateiktu, bet pateiktu.
Vīrieša sievieti otra grezele ar plastmasas nagiem pazemo a on stait i ušami hlopajet.
Nu nav visas situācijas jārisina sievietei.
Ja cilvēks ir rupjš (operatore), tas nenozīmē, ka inteliģence ir klusēt.
Tā jau drīz bērna klātbūtnē ģimenes tētiem, mammām piedāvās ..., a visi inteliģenti klusēs. Forši, ne?
P.s. Pieļauju, ka šim vīrietim, jo vairāk, jo labāk.

Y yy 25.05.2010

ESAT PATEICIGA KA JUSU VIRU GRIB NO PIRMA ACU SKATIENA :))