www.sudzibas.lv Statoil Slikta apkalpošana

AtrisinātaStatoil - Slikta apkalpošana

Svētdien, no rīta, ap plkst. 5.00, Liepājā, Cukuru ielas Statoilā 4 cilvēkiem bija ļoti nepatīkams serviss no pārdevēja, vārdā Andis. Mēs vēlējāmies pasūtīt hotdogus, bet neviena desa necepās uz režģa, bet stāvēja blakus aukstas. Mēs interesējāmies, cik ilgi varētu būt šo hotdogu pagatavošana, kur atbildi saņēmām - aptuveni 40 min, bet viņš vēloties notīrīt vēl grillu 10min. Protams, mēs atteicāmies, jo 50 min gaidīšana, mūsuprāt, priekš hotdogu pagatavošanas bija daudz par ilgu! Mums asi norādīja, ka ir pieejamas, kā pārdevējs teica, tikai "zivjmaizes". Pēc tam nopērkot safasētos laša sandwichus, apsēžoties pie galdiņa tos ēdot, pamanām, ka ienāk vēl klienti, kuriem 2min laikā tika pagatavoti hotdogi un burgeri. Pieejot pie pārdevēja, un jautājot kāpēc mēs nevarējām dabūt šos hotdogus vai burgerus mums atcirta pretī, ka mēs neesot sapratuši, (4 cilvēki) - ka jāgaida 40 min. kas atkal neradīja nekādu jēgu viņa sakāmajā. Laikam mēs viņam nepatīkam, jo tonis un vārdu izvēle kā viņš ar mums runāja nebija ētiska. Viens no mūsu draugiem bija lietojis alkoholu mazās devās, un neko nepieklājīgu mēs neizdarījām, lai saņemtu nepieklājīgu attieksmi, it kā mēs viņam lūgtu sazin ko un traucētu viņu. Mēs bijām vīlušies, jo speciāli devāmies tur, ar cerību, ka nebūs rindas uz ēdienu. Bet beigās nedabūjām neko! Bijām ļoti vīlušies! Kā arī pārdevējs nezināja un jauca laikus, no cikiem līdz cikiem var pārdot alkoholu, izmantoja žargonus, un pacēla toni.

Papildināts Liepāja1223 23.08.2016

problēma netika atrisināta

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Liepāja1223 01.09.2016

atrisināts

Komentāri (4)

B Bambooz 23.08.2016

"Kā arī pārdevējs nezināja un jauca laikus, no cikiem līdz cikiem var pārdot alkoholu, izmantoja žargonus, un pacēla toni."

Šī frāze jau vien pasaka, ka paši bijāt diezgan neadekvāti ierodoties 5:00 naktī un uzsākot kaut kādu diskusiju un sarunu par alkaholu, kas rada arī loģisku attieksmi pret nakts maiņas darbinieku, ka no tādiem kā Jūs jātiek ātrāk prom un tur nav nekas nosodāms.

Žēl, ka pārdevējs neizsauca pašvaldības policiju, tad varētu rakstīt sūdzību arī par policistu zvērībām.

T Tong Po 25.08.2016

Statoilā no "fastfooda" ir pieejami ne tikai hotdogi. Ja darbiniekam bija jātīra desu grils, tad tas bija jādara. Un nedara to pa dienu, kad klientu plūsma lielākā, Loģiski, ka to izdara nakts laikā.
Statoila vitrīnās ir arī visādas karstmaizes, ko parasti uzsilda un kur uzsildīšanai nav nepieciešams desu grils. Es pieļauju, ka nebija kaut kas kārtībā ar jūsu attieksmi un uzvedību, un iespējams, ka paši nespējāt adekvāti komunicēt. Galu galā - Statoil nav restorāns, kur viesmīlis tev nosauc visu pieejamo ēdienkarti. Gribi hotdogu - pasaka, ka nevar pagatavot. Skaties pati, kas cits ir pieejams.
Un nez kāpēc gan tu pieminēji to savu draugu, kas "bija lietojis alkoholu mazās devās". :) Gan jau ka ne bez iemesla.

T Taksito 05.10.2016

Bļāviens, atvelkas pālī 5 no rīta uz benzīntanku un vēl sprēgā! Loģiski, ka pārdevējā neizraisīji nekādu uzticību!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes