www.sudzibas.lv Statoil "nogribējusies" pārdevēja.

Statoil - "nogribējusies" pārdevēja.

Labdien,
Biju ļoti šokēta par vienu no pārdevējām (Jeļenu Bautru) Tukuma Statoilā. Iegājām kopā ar vīru, lai norēķinātos par degvielu, bet tā vietā, lai pieklājīgi mūs apkalpotu - pārdevēja sāka nepiedienīgi runāt un izteikt piedāvājumus manam vīram. Tie lika noprast, ka šī pārdevēja grib manu vīru. Es biju tiešām šokēta - jo šī pārdevēja pat nekaunējās piedāvāt savu telefona numuru un bezmaksas konfektes manam vīram. Kad teicu - vai Jūs mazliet nepārspīlējat?..Viņa man vēl atļāvās nelaipni uzķērkt - kas tad tu tāda te esi!.Vai tiešām neviens par to vēl nav sūdzējies. Kad stāstu par šo notikumu - daudzi jau zina un ir saskārušies ar šīs pārdevējas perversajiem gājieniem.Tādu jau atlaist vajag un pieņemt cilvēku pie kura var iepirkties ar prieku.
Paldies par sapratni!

V Vilnis 07.09.2009

Šajā sūdzibā gan minēt Statoil kā slikto ir ļoti nekorekti!!! Saprotams, ka šoks un greizsirdība dara savu, taču jādomā ar galvu ko raksti un ko apsūdzi!
Lai nākotnē veicas labāk!

š šeherezade 07.09.2009

Man gan tā vien liekas, ka šī sūdzība ir personīga rakstura un tā ir smalka atriebība Jeļenai, vai ne tā???Gan jau Jeļena ir jauna un skaista un gan jau Solvitas vīrs to Jeļenu pat pārak labi pazīst, kas arī rada šo problēmu...:))))

A albis 07.09.2009

noteikti ļubovņica izlekt gribēja sievas priekšā.

J Jāzeps 07.09.2009

Autore muld.

U Uģis riktigais 07.09.2009

Es ar domaju, ka Statoil nav vainīgs.Tāda ta darbiniece gadijusies.Man neviena darbiniece savu nr.nedod un nekur neaicina :( Laikam visas izlasijušas te, ka es ar Pufuci draudzejos:)

D deko 07.09.2009

Kārtējā histēriskā laulene, kas apprecējusies ar pirmo bikšaini un tagad trīc, ka to nepazaudē.
Dura!:D
Kāda zema pašcieņa.

J juris 07.09.2009

Pilnīgs sviests! nesaprotu to šausmīgi lielo vēlmi kko uzdrukāt un ja patiesi tā arī notika, tad EJ UN RĪKOJIES, nevis raksti kkādu sūdzību...fū kā tauta degradējusies, redzams, ka darba daudziem nav, vienīgi kā tiek pie neta?Būtu jums ko darīt, šādu stulbu ''sūdzību'' nebūtu!

K Kleo 07.09.2009

Varbūt autore flirtu no pornogrāfijas neatšķir? Nu, pieņemsim, ka aiz garlaicības meitene pārspīlēja, bet nevajag jau traci celt un Statoilu vainot.
Sarunas "īsā" versija:
Vīrietis: Man 20 l 95-tā un "zelta zivtiņu".
/Sieva stāv blakus un nikni lūr, kontrolē situāciju/
Meitene: Varbūt arī manu telefona numuriņu? :)
/Vīrietis samulst, sieva saviebjas../
Vīrietis: Khe, khe /neveikli klepo/
Meitene: Ņemiet bezmaksas konfektītes, te mums statoila reklāma.
/Sieva kļūst sarkana/
.. nu, un tālākais jau ir skaidrs.
Ak jā, piemirsu par - kas tu tāds? /atbilde - zvirbulis. bērnībā daudz vitamīnus ēdu/.

E es_se 08.09.2009

Kur ir Tava pašcieņa pubilcējot šo sūdzību? Tas, ka Tu pārspīlē, tas nu ir fakts. Pat, ja pārdevēja paflirtēja, tas taču nenozīmē, ka viņa ir nogribējusies prostitūta! Man jau visticamāk liekās, ka Tavs vīrs bez Tavas klātbūtnes ir jau iepriekš ar šo meiteni koķetējis, tāpēc, arī varbūt izveidojās šī situācija...tā teikt- nav dūmu bez uguns!

U Uģis riktigais 08.09.2009

Ar dažām sievām tā ir.Kad man vēl bija, tad vienreiz bija dikti uztraukusies, ka man veikala pienaca klat viena cita sieviete un kaut ko pajautaja /pazistama/.Dusmojās par to, ka viņai neesot atļauju runat ar vīru paprasijusi.Kaut kāda slima greizsirdība...

T taspatsvecais 08.09.2009

Gan jau kāda resna bāba, kas nu nekādi nevar tikt galā ar savu zemo pašapziņu, un brūk virsū tām, kas labāk izskatās. Ko nu? Beidz rīt, sakopies un viss būs oki

R Raivis 08.09.2009

Visticamaak vina melo un grib nomelnot paardeveeju, kautkaadu citu iemeslu deel

š šeherezade 08.09.2009

Hmm, domā, ka tikai resnu un nesakoptu sievu vīri lukojas citu sieviešu virzienā????Maldies, palasi Privāto Dzīvi un palukojies apkārt, kas notiek pasaulē!!!:)))

T taspatsvecais 08.09.2009

šeherezade, tādas spletņas mani neinteresē. Šitādus štruntus, ko ražo priekš citu dzīves kārām bābām, man nevajag. Man sava dzīve ok, lai vēl ņemtos ar kaut kādu vietējo mēroga tipa slavenību netīro veļu. Ja sieviete glīta un jauka, nevis norūpējies apsēstā mātīte, neviens normāls vecis neies taisīt pigoru pa kreisi. A ja kāda meitene uzsmaida, vai laipni uzrunā, nu un kas tur liels???? Pašapziņai ir jābūt. Slima greizsirdība un tādu lietu iznešana apskatei internetā jau vien liecina, ka tai vecenei bišku riktīgi kaut kas nav.

L LINDA 08.09.2009

pilnīgi pareizi ka uzrakstīja! tādas no darba jāatlaiž
ja nezin savu vietu, tad ir janorāda
diez kā jums patiktu, ka jūsu otrajai pusītei visur bāztos virsū ar telefona numuriem...
darba vieta ir darba vieta un tur ir jāievero etiķete, telefona numuriņi ir privatas dzīves daļa!!!
tas pats notiek arī Kuršos

T taspatsvecais 08.09.2009

Nu tak, ja attiecības ir ok, tad var bāzties kaut vai plikai virsū, nekā nebūs, a ja nav kārtībā, tad nekas tur nelīdzēs. Acis tak savam vecim neaizlīmēsi. Bet ar šādu attieksmi vien parādi, cik kašķīga un prasta bāba esi, vecis tak nav suns, lai to pavadā un uzpurnī, vai kā zirgam acu klapes neuzliksi. Pašai jāmaināi un jāmaina sava attieksme pret cilvēkiem

A Anda 08.09.2009

Nu, galvenais, kā vīrs reaģēja-vai kautrīgi plikšķināja acis vai iepazīstināja ar savu sievu:)

L LINDA 08.09.2009

nav jau runa par to, ko var nocelt vai nē..! runa ir par to, ko var atļauties un ko ne.

E es_se 08.09.2009

Linda, parādi, kur ir rakstītas tās normas, kur līgumā ir minēts, ka pārdevējs nedrīkst koķetēt ar klientu? Tev varbūt tas nešķiet pieņemami un Tu to neatļautos, bet ne jau visi cilvēki ir vienādi un ne jau visi atļaujās vai neatļaujās, to, vai šito...tā ir katra paša personiskā darīšana.

T taspatsvecais 08.09.2009

Piebildīšu, ka inteliģents cilvēks (vīrietis šajā gadījumā ), lai glābtu situāciju, iztēlētos, ka nekas nav bijis. A personāla nepiedienīgā rīcība ir apspriežama ar personāldaļu vai iestādes menedžeri. Man runa, savukārt par to, ka dažas sievietes izturas kā bābas no centrāltirgus un skrien savu netīro veļu mazgāt internetā. Tagad te visi draudzīgi vaimanāsim līdzās kāda tā neģēle kasiere bija! Vecim, šķiet pretenziju pret to nebija...
Nervus saudZējiet, dārgās dāmas! Un risiniet problēmas tikai to personu vidū, kas dotajā problēmsituācijā tika iesaistitas. Vistai līdzīga klukstināšana godu jums nedara.
P.s. un nav ko vecim biksēs kārties