www.sudzibas.lv Statoil Slikts serviss/krapšana

Statoil - Slikts serviss/krapšana

Vēlos vērst uzmanību uz Statoil nesakārtoto automašīnu mazgāšanas sistēmu, Vienu brīdi automašīnas mazgāšanas čeks bija derīgs mēnesi , tad pēkšņi vienu nedēļu , tas atkal mēnesi, tad divas nedēļas!
Klienti par to netiek informēti. Ja ir izmaiņas šajos noteikumos, tad būtu tikai normāli, ja būtu pieejama arī plašāka informācija vai pārdevējs būtu zinošs. Konkrēts piemērs, nopirku mazgāšanas čeku 2.06 ar domu , kas vēl derēs divas nedēļas, bet nekā, aizbraucu mazgāt mašīnu 10,06 un man pasaka , ka talons nav derīgs, jo lūk šobrīd viņš darbojās tikai vienu nedēļu. Sazinājos ar dotās uzpildes stacijas vadītāju, kura ne laipnā balsī atmeta, vajag iemācīties lasīt... kur tad mūsu apkalpošanas kultūra. Esmu tieši šis uzpildes stacijas kliente un tagad ir skaidrs, savu naudu tur vairs neatstāšu.

CircleKLatvija 07.07.2017

Labdien! Lūgums precizēt kurā degvielas uzpildes stacijā atgadījums notika?