www.sudzibas.lv Statoil "nogribējusies" pārdevēja.

Statoil - "nogribējusies" pārdevēja.

Labdien,
Biju ļoti šokēta par vienu no pārdevējām (Jeļenu Bautru) Tukuma Statoilā. Iegājām kopā ar vīru, lai norēķinātos par degvielu, bet tā vietā, lai pieklājīgi mūs apkalpotu - pārdevēja sāka nepiedienīgi runāt un izteikt piedāvājumus manam vīram. Tie lika noprast, ka šī pārdevēja grib manu vīru. Es biju tiešām šokēta - jo šī pārdevēja pat nekaunējās piedāvāt savu telefona numuru un bezmaksas konfektes manam vīram. Kad teicu - vai Jūs mazliet nepārspīlējat?..Viņa man vēl atļāvās nelaipni uzķērkt - kas tad tu tāda te esi!.Vai tiešām neviens par to vēl nav sūdzējies. Kad stāstu par šo notikumu - daudzi jau zina un ir saskārušies ar šīs pārdevējas perversajiem gājieniem.Tādu jau atlaist vajag un pieņemt cilvēku pie kura var iepirkties ar prieku.
Paldies par sapratni!

U Uģis riktigais 08.09.2009

Ja sieva vīram laba, tad viņš nekur neskries tāpat prom, lai arī kāda pārdevēja būtu koķetējusi.Un beigta balle.

š šeherezade 08.09.2009

Nu mani šīs situācija(ja tāda vispār bija)reāli uzjautrina, jo tas ir skaidrāks par skaidru, ka tā Statoil operatore ir jau senāk zināma gan Solvitai, gan viņas vīram...Vnk šī sūdzība ir atriebība Jeļenai par kaut ko, kas zināms tikai viņiem...:)))Un tam pašam vecajam varu tikai pavaicāt---kurā vietā te notiek vaimanāšana par kasieres neģēlībām???Ir tikai viens komentārs, kuru droši pati Solvita arī iekomentējusi kā Linda, kur it kā izteikts nosodījums...Protams, ka tas ir smieklīgi, bet varbūt der atcerēties vecum veco teicienu par tiem jebkuriem līdzekļiem karā un mīlestībā...Bet varbūt Solvita šādā veidā cer izēst Jeļenu no darba un pati iekārtoties????:D:D:D
P.S.pilnibā piekrītu vecajam par to biksēs kāršanos---nu tas godu nedara nevienai sievietei, kaut gan -----ja tā Solvita ir veca, resna un neglīta un zina, ka vairāk veci nedabūs, ja šamo esošo Jeļena aizvilinās ar Statoil bezmaksas konfektēm??Vai tad arī viņa nedrīkst biksēs karāties???:D:D

S Solvita 08.09.2009

Bija jauki palasīt jūsu attieksmi par šo gadījumu. Taču varu pateikt gluži pretējo, ka neesmu neglītaresna utt, bet drīzāk to pārdevēju varētu nosaukt par neglītu rudmati ar "dambo" ausīm, kura iedomājusies, ka ir sazin kas.Un vīrs pats bija šokēts un teica, ka ko šitādu vēl nebija piedzīvojis...un ka riebjas atgrezties šajā degvielas uzpildes stacijā, jo atkal negrib sastapties ar šo uzmācīgo pārdevēju. Vīrs pārdevējai neatbildēja ar to pašu, bet pateica, ka viņš mīlot savu sievu un citas viņam nevajag.:)

A Anda 08.09.2009

:D:D:D...malacis vīrs, kārtīgs vīrs, pareizi atbildēja tai ar tām ""dambo"" ausīm:D:D:D
Pieprasu arī vīra komentāru!!!

A anna 09.09.2009

Jā esmu dzirdējusi par šo pārdevēju.Nav jau pirmais gadījums, kad uzklūp precētiem vīriešiem.Vienkārši cilvēks mēģina dabūt visus vīriešus, kuri ienāk Statoilā, jo reāli zin, ka neviens tādu urodu neņems .Tad nu bāžās virsū kam vien var un gaida, kad kāds uzķersies.:D:D:DFui, kaunējusies būtu...:D:D

D dainis 09.09.2009

hehe es taa viira vietaa laikam buutu nolamaajies pamatiigi, lai naakamreiz zin kaa runaat ar klientiem un ko atljauties dariit.

S saule 13.09.2009

Nju man liekas ka te daudz kas parspilets ir, varbut bija kkas tads, bet ne tik parpileti kaaa autore raksta. Es vinjas vieta uzreiz uzsautu pa galvu, ta ari ir, un teiktu savas domas, nevis stavetu mala, noskatitos ka vina kokete ar manu viru, un ka zaudetaja aizietu majas. ha ha
Pec ta jau vien es saprotu ka zems pasnovertejums, uzreiz vajadzeja sist vai ko darit, bet ne jau kluset. Esmu saskarusies ar tadam sievietem, bet visam savas robezas, ari es pati esmu stradajusi ka pardeveja, kopa ar draudzeniti, abas jaunas skaistas, mums jaruna un jasmaida klientam, ja kadai sievai tas liekas ka ta ir pirma prostitucijas pazime tad nju sorry ha ha

A aleksandrs 13.09.2009

...var jau būt, ka pārdevēja uzbāzās, tad viņa ir vienkārši slima bet slimi cilvēki ir uzreiz redzami un tādu darbā nepieņemtu, manā mūžā vēl ne viena pārdevēja nav uzbāzusies ne tirgū, ne veikalā, nerunāsim par degvielas uzpildes stacijām, te smaržo pēc sieviešu atriebības, ja sieva meklē iespēju atriebties, tad viņa ir ...

Y yyy 13.09.2009

Tādu tikai un vienīgi atlaist!!!

M Miervaldis 13.09.2009

Nez kapēc tad Solvita, tu šo neminēji savā sūdzībā. Jo tagad jau tas izskatās tā, ka vnk tavs vīrs statoilā flirtēja ar Jeļenu, un tu vnk neko tur nevari padarīt, taču tagad mēģini kkā viņai atriebties.
Un ja jūs runājat par kkādām etiķetēm, tad patīkamāk ir uzpildīties Statoil DUS, kur pārdevēji ir laipni, piedāvā vēl kko, novēl labu apetīti piemēram, kādreiz pajoko, visu laiku smaida, nevis kā piemēram Narvesen, kur pārdevēji vnk atsēž savu maiņu.

O OSCARs 13.09.2009

IR GAN TUR TĀDA VIENA PĀRDEVĒJA, - JEĻENA !
UN PAR SKAISTU VIŅU GLUŽI NENOSAUKSI.
MAN ARĪ LIKĀS, KA NOGRIBĒJUSIES...
NEPATĪKAMI UZBĀZĪGA... IZSKATĀS TIEŠĀM, KA "MEKLĒJĀS" :D

X x 13.09.2009

kādas muļķības, gan jau, ka autore (vai pat autors) ir personīgas nesaskaņas ar to pārdevēju... ko tad tagad visiem jāsāk tā daŗīt?

T tatajana 13.09.2009

Muljkiigi un smiekliigi!!! 100 punkt, ka autore "paarspiilee"!! :D

P penelope 13.09.2009

Es uzskatu, ka šis gadījums ir tīri individuāls, jo robeža starp nekaitīgiem, bet pārprastiem teikumiem un nopietnu ētikas pārpakumu tiešām ir šaura.

S Sveta 13.09.2009

Nākamreiz iesaku tā nepazemoties...Vīrieši nav tā cienīgi, lai viņu dēļ tā pazemotos...esi gudrāka, un uz tādiem flirtiem vajag mācēt atbildēt ar ironiju...Tā vieglāk dzīvot...Piemēram, nopērc ūdeni vai kafiju un nejauši uzlej pārdevējai virsū un pasaki, ļoti atvainojos, tā negribēju...:)pēc tāda gadījuma, domāju, ka vairs neflirtēs...

E edgarsb 13.09.2009

Tas viss izklausaas paaraak skaisti lai buutu patiesiiba!paraadiet man to iestaadi kur meitenes metaas dzekiem virsuu????man jau liekas ka autors meegina tai Jelenai skaisti ieriebt!par statoil varu teikt tikai to labaako, jo nekur nav tik laipna apkalosana kaa statoil!

E Evita 15.09.2009

man arī viņa galīgi nepatīk, viņai deguns pa mākoņiem stumjas, bet skata nekāda, nelaipna, auksta, un ka jau zinam Statoil plaši pazīstams ar laipno apkalpošanu, bet šī persona tiešām tāda nav, man jāgaida 5. minūtes lai samaksātu par degvielu, tikai tāpēc lai jaunkumdzīte beigtu runāt pa savu privāto mobīlo telefonu, nu nezinu kuras vīram šoreiz zvanija...

L Lepi 15.09.2009

Ja šita uzbāžas gan jau kautkas bijis. Tā pat vien neviens neko nepiedāvā. Tātad pazīstami 100%.

I ilzīte 16.09.2009

izskatās tomēr pēc muļķīgiem centieniem atriebties vai izrādīt savu pārākumu, esot laulātās statusā... ja kaut kas tāds tiešām būtu noticis, tad piktā sieva savas lietiņas kārtotu uz vietas...
nu nav man gadījies sastapt nevienu nepieklājīgu, vulgāru vai uzbāzīgu Statoil operatori...

J Jānis 16.09.2009

Nu jā Tukuma meitenes cepās laukā, solvitiņa ir riktīga duračka.