www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers ārsts uz kuru nevar paļauties

Valda Akermane, Gaiļezera slimnīca - ārsts uz kuru nevar paļauties

Valda Akermane ir Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcas neiroloģe un strādā ar insulta slimniekiem. Pēc pieredzes - ļoti nepatīkama ārste, kurai absolūti nerūp pacientu veselība.

Ar 2.insultu pie šīs dakteres nonāca mans radinieks smagā stāvoklī. Daktere solīja, ka pēc ārstēšanas Gaiļezerā nozīmēs bezmaksas rehabilitāciju 10 dienas Biķernieku slimnīcā, jo tur tieši esot brīvas vietas. Dažas dienas vēlāk pēkšņi vietu vairs neēsot kā arī šī pati ārste pateica, ka stāvoklis esot pacientam tik slikts, ka varot vnk vest mājās un ka nav jēgas neko darīt.

Pacients ir pilnīgi nevarīgs un gulošs, pēc ārtes komentāriem norakstāms, savukārt, kad bija laiks saņemt invaliditātes grupu pabalsta saņemšanai šī daktere uzrakstīja, ka pacientam esot tikai viegla paralīze un ka 1.invaliditātes grupu neredzēt.

Savukārt pateicības aploksnē patīk saņemt ļoti naski.

O

M marinaa 24.03.2014

mani arī neapmierināja dakteres Akermanes darbs un viņas attieksme pret pacientu!
Pacients nogādāts uz slimnīcu ar 'mikroinsultu, un ar ģimenes ārsta izziņu, kaurā norādīts, ka pacientam ir arī diabets
Bet dakterei nav laika lasīt iziņas, viņai esot daudz pacientu un viņa pati zinot ko darīt, un ārstēja tikai insultu, un ļoti izbrinijās kad radinieki pateica ka pacientam ir diabets? tātad var secināt ka dakterei nav laika lasīt ne ānalīžu rezultātus ne ģimenes ārsta iziņas, rezultātā pēc 10 dienām cilvēks ļōti sliktā stāvoklī (guļošais) aizdīts mājās.
Liels paldies dakterim A.Šlahota, pie kura uz slimnīcu mēs bijām kārtējo reizi tikuši ar sirds mazspēju, tur gan bija ar ko salidzīnāt!!! Dakteris zināja ka pacientam ir diabets, zņāja ka pacientam ir artrīts, apārstēja sirsniņu, darīja visu lai samazinātu artrīta sāpes(procedūras, zāles) un ja trešo mēnesi pacients ir mājās, jūtas labi, pats staigā un kopj sevi!
Te varam redzēt kurš ir ārsts ar lielo burtu..un kuram ārstam japiedomā vai slimnīca viņam ir īsta vieta ...

E ees 04.10.2017

Labdien!
Uzstāju, ka noteikti nav īsts ārsts. Neatceras neko,savus pacientus neatceras , kuri guļ smagā stāvoklī nodaļā.
Runāt negribējoša, komunikācijā skopa, kaut ko skaidrot par slimību vēlmi un laika neesot.
Viņai viss Ok, ja pretī sāki ka viss labi. Ja ir tev ir jautājumi, tad vēlmi ar tevi runāt īpaši nebūs.

G Garais2017 16.11.2017

Mes ar sievu aizbraucam uz slimnicu ( gailezeru) pie sievastevu kurs bija nogadats ar sirdstrieku un insultu tad vins bija intensivaja plata kur labi apkopa un pabaroja tad viss gaja uz labo pusi. Tad, svedienas diena parveda uz parasto palatu kur vinam atkal atkartokas otro reizi tas pats . Tad ieliek atkal intensivaja palata tad keras klat daktere Akermane un viss tikai pasliktinajas un mums saka ka viss tas pts kas bija ka nekas nau mainijies. Sieva prasa vai vins var patstavigi elpot vina atbildeja ka ne vins esot koma. Aizbraucam 16.11.2017 pie vina uz slimnicu bet pie vinu nelaiz jo lidz 15.00 esot pienemsana,tad sanitarite pateica lai palaiz jo esot smags stavoklis, tad tikam uz piecam minutem un ko ieraugam? Nonemts skabekla aparats un nepadod vinam skabekli un sistemas ari nebija pieslegtas. Tad nu vis braucam majas vel piegaju pie sanitares un pajautaju kapec nau skabekla padeve? Atbilde: mums ta daktere Akermane lika un ta daram. A pec tam prasu medmasai vai liksiet pie skabekli? Atbilde: mes pec tam samanisim gultas jo taja vieta kur vins gul nau skabeklis. Lab! Mes dodamies majas. Irodamis majas, nepagaja pusotru stundu kad zvans sievasmatei. Jusu virs ir miris! Ko tada gadijuma darit ar to Akermani?

E Eriks 17.02.2018

Sūdzēt veselibas inspekcijā

E Eriks 17.02.2018

Neapmeklējiet šo dakteri, ja jums rūp sava veselība. Pavirša un steidzīga, Aiziesiet tāds pats kā atnācis, tikpat izmisis un nezinošs- ko darīt!
Sūdzējos par reiboņiem un vēlējos ieteikumus, ko darīt. Problēmās neiedziļinājās, neko īsti nepaprasīja un nepateica pati.
Viņa pat recepti negribēja rakstīt- paprasiet savam psihiatram , lai izraksta Pramistaru. Es jautāju, un jūs nevarat, nu labi, tad uzrakstīja.