www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Zāļu piesavināšana

Stacionārs Gaiļezers - Zāļu piesavināšana

Mana omīte 26.07. Bija insults un viņai paralizēja vienu sejas pusi. Nogulējusī dzelzceļa slimnīcā 2 nedēļas viņu izrakstīja. Protams izrakstīja daudz zāles kuras jālieto konkrētais kurs. Pēc dienas viņa nokrita un salauza gūžu. Nokļuva Gaiļezerā traumatoloģijas nodaļa uz kurieni tika aizvestas visas zāles kura bija jādzer ar sarakstu kādas, cik daudz un kad. Izrakstot viņu no slimnīcas neatgrieza visas zāles. Viņai tur bija daudzas zāles kompensējamās. Kā tas sanāk, slimnīcā piesavinās vecu cilvēku zāles kuras ir jādzer konkrētai kurs.

J

B Bez_vārds 26.07.2022

Neviens neko nepiesavinās, tajā bardakā vienkārši viss pazūd. Agrāk pat dokumenti zuda. Nē, nevienam nav vajadzīgas jūsu zāles. Visticamāk zāles pazuda jau tajā brīdī, kad jūs nokļuvāt uzņemšanā. Uzņemšanā daudz kas var pazust, jo liela apmeklētāju plūsma. Visādi var gadīties.

J Januks85 26.07.2022

Zāles bija speciālā maisiņā ar vārdu un aprakstu kad un cik daudz jādzer. Ja vienas ieliek atpakaļ māsiņām, bet 3 zāles iepakojums nav. Kā tas ir iespējām. Un kad savāca šo maisiņu un uzdodot jautājumu kur ir pārējie iepakojumi atbildē saņemts ka visas izdzēra. Bet kā tas ir iespējams ja ģimenes ārsts izrakstija kursu kas ir jādzer konkrēto laiku un nevar būt ka tika izdzerts viss 2 nedēļās kas paredzēts 4 nedēļām.