Stacionārs Gaiļezers uzņemšana - Slikts serviss

Uzņemšanā ar aizdomām par lauztām ribām sēžam jau ceturto stundu. Gaidām traumatologu. Rentgens iztaisīts. Vai tiešām šeit nav neviena, kas mācētu to izlasīt? Saprotu stundas, pusotras, bet četras jau ir par daudz. Neviens nevar pateikt kad tas "Cien. Dakteris"parādīsies darbā. Ja mēs zinātu ka nav nekā nopietnāka par lauztām ribām varētu iet mājās.

M miroslava 27.02.2019

Lauztas ribas nav mirstamā vaina, sākumā ārsti sniedz palīdzību pacientiem ar akūtām saslimšanās - insulti, infarkti, asiņošana u.tml. Ja rtf būtu redzams, ka ir caurdurti orgāni utt. tāda akūta situācija, tad arī sniegtu palīdzību paātrinātā kārtā.

M miroslava 01.03.2019

Nav ko locīties ar lauztām ribām.

E Elīna Jansone 28.02.2019

Es reiz gaidīju 9h rindā, bet ne reizi man nebija pārmetumi jo tajā brīdī redzēju ka kādam ir dzīvība apdraudēta.