Stacionārs Gaiļezers - Slikts serviss

Arī man ir ļoti slikta pieredze ar šo slimnīcas uzņemšanas nodaļu.Ierados slimnīcā ar sāpēm vēderā un vemšanu.Pēc 2 stundu apsekošanas piedāvāja ārstēties pie ģimenes ārsta,jo analīzes neko neuzrādot.Mājās turpināju mocīties ar sāpēm un vemšanu vē 3 stundas un tad vīrs aizveda uz citu slimnīcu,kur nogulēju 10 dienas pie ''sistēmas'' ,kamēr atguvu veselību un uzlabojās analīzes.bet par Gaiļezera slimnīcas uzņemšanas nodaļu palika iespaids,ka tur praktizējas studenti,kuri neprot atsšķirt žutsakmeņu lēkmi no gastrīta,jo tieši to viņi arī nepamanīja.Žēl ,ka tādiem''speciālistiem''tiek tērēta nodokļu nauda.

M MarisGarais 04.07.2018

Gastrīts nav nāvīga slimība, ģimenes ātsts un neēd treknu un/vai ceptu, varbūt ir mazliet sapīgi, bet nekas nāvīgs.