Stacionārs Gaiļezers - Slikts servis

Man tēvs ir otrās grupas invalīds ar sirds problēmām, kurš jau pusotru mēnesi mokās ar sāpēm krūtskurvī un vēdērā! Sāpes tādas ka nevar ne ieēst ne padzert viss uzreiz sāp vēl vairāk, nevar gulēt. Pa šo laiku stacionārs jau 3 reizes uz slimnīcu, veiktas analīzes un divas kobras! Pazaudējis 10 kg, bāls kā nāve, paiet nevar! Visas trīs reizes ir izmests no slimnīcas ar izrakstiem ka viss ir normā, bet neizskatās ka būtu labi! Nesaprotu man jāvēršas ir televīzijā un Veselības inspekcijā, lai kautkas ietu uz priekšu!? Nopietni mūsdienu medicīna uzskata ka tādu stāvokli, neuzskata ka ir jāatstāj slimnīcā un jāārstē! Izrakstīt paracetamolu pusotru mēnesi jau dzert tagad ir norma? Vai tas viss, jo viņam pienākas par brīvu in negribās ar viņu noņemties? Kas būs atbildīgs par sekām?

F

T taisnibascinitajs3 27.02.2023

Neesmu ārsts un sabiedēt negribu, bet šādi simptomi izklausās pēc vēža organismā ar metastāzēm. Pirms cilvēks nolika karoti, neko nevarēja ieēst, bija kauli un āda un tik ļoti sāpēja, ka vajadzēja vikodīnu. Bet tur jau bija ilgu laiku iepriekš noteikta diagnoze bija.

L LabsCilvēkss 27.02.2023

Pareizi, tu neesi ārsts, tāpēc paturi savu diagnozi pie sevis.

T taisnibascinitajs3 27.02.2023

Tā jau LabsCilvēkss ir Labs Cilvēks, kad nedzer.

L LabsCilvēkss 28.02.2023

Labs cilvēks paliek labs cilvēks, arī kad dzer, bet vai taisnības cīnītājs meklē taisnību, kad atiet?

F fifabest90 27.02.2023

Jā es to aptveru gaidam atbildi no biopsijas,bet vienkārši tas ka sūta prom un neatctāj slimnīcā,riebjas jo nav jau vēl noteikta diagnoze!Mums ir super medicīna!Algas prasīt lielākas visu laiku mākam,bet kad jāārstē neviens neko nezin viss labi!Kā var neactāt kautvai uz dienakti cilvēku ja no sistēmām un visa paliek labāk!Vienkārši redzot ka cilvēks ir novārdzis pēc pāris stundām sūta atpakaļ mājās!