www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Pretīga, necilvēciska attieksme

Stacionārs Gaiļezers - Pretīga, necilvēciska attieksme

Necilvēciska attieksme. Sāksim ar to, ka jau ne pirmo reizi esmu atvedusi tūvu cilvēku uz neatliekamo palīdzību. Pirmās divas reizes tas bija vīrs, trešo reizi māsa. Vairs, diemžēl, nav pacietības klusēt. Mani atstāja gaidīt uz ielas (pat aukstā naktī) līdz pat 3-4 stundām. Ieskaitot, ka iekšā bija 0 cilvēku, viņi nevarēja ielaist mani uz soliņa pie izejas, lai neesmu saaukstējusies. Pie neatliekamas palīdzības zvanījām ap 5-7 minūtēm, neviens nesteidzās atvērt mums durvis, kamēr nepazvanīju uz numuru pie durvīm un nepasūdzējos par to. Piedodiet, bet sliktākajā gadījumā cilvēks var nomirt par to laiku. Tad vēl ir tāds brīdis, ka cilvēks iekšā var bez maz vai nomirt, bet pat ārkārtējā situācija viņam nesniegs ātru medicīnisko palīdzību:) ) ļoti žēl apzināties, ka mums Latvijā ir tāda “neatliekama palīdzība” un tādi necilvēciskie cilvēki. Gribas godīgi sakot pēc tādiem gadījumiem aizbraukt projām no šīs valstīs. Žēl to apzināties, bet tā tas ir. Ceru, ka kaut kad tas mainīsies, bet diez vai, jo cilvēki te ir nelaimīgi un necilvēciski un to nevar pamainīt:) ) iemāciet, lūdzu, kāds viņus normāli, cienīgi runāt un smaidīt, jo ar tādu sēju viņiem tikai ceturksnī strādāt vai maksimā maksimums.

D

L Lejskalns Ubele 07.03.2022
Доктор хам

В Токсикологии врач мужчина нервный хам.

B Bez_vārds 23.08.2022

Kur tad tu ar tik slimiem vīriem un pārējiem paziņām slimiem tā brauksi prom? Kam te ir veči tas ir piesiets te. Nekur tu nebrauksi 😁😁😁

intel 06.02.2023

Ieteiktu rakstīt oficiālu sūdzību uz Veselības ministriju. RAKUS atrodas VM pakļautībā.