Stacionārs Gaiļezers - Pateicība

Gribu izteikt milzīgo paldies Ģailizera slimnīcas 1 (Gastroenteroloģijas) nodaļas personālam -medmāsam, sanitāriem un ārstiem. Pieklājīgi, izpalīdzīgi un pretimnākoši cilvēki. Jums ir fiziski un morāli smags darbs, bet tik un tā jums pietiek spēka atbalstīt un uzmundrināt slimniekus. PALDIES. Visu cieņu.

A AneteOzola88 28.10.2023

Jā es piekrītu! Ļoti atsaucīgi un iejūtīgi darbinieki! Paldies Jums par darbu.

V Valija Uzulniece 31.03.2024

Daktere Guna Krīumiņa nav daktere bet aferiste,kura par iedoto kukuli ir uzmieru nogalinat. Mani bez cukura diabetu no psihenes kur bijav ievietokjuši Lielvardes soc. dienests uzperkot ātro palidzibu ar depresiju un sālu tyrukumu organisma, Psihene notureja no 19 augusta lidz 22 augustam 2023 gada zalojot un nevareja mani nobeigt parveda mani uz Gaļezers pie Krumiņas ar bezinsulta diabeti. Noguleju 8 dienas reaminacija pieslegta pie sistēmas un pec tam ar Lielvardes soc. dienesta svertību Krūmiņas nodala arsteja psihiatrs un barojav mani ar izotropiskam vielam. Tikai tadēļ ka esmu penzionars,invalits un man pieder dzīv0oklis.Ar Krumiņas svetību tiku indeta jo izradas ka viena no Lielvardes soc darbiniece bija Krūmiņas pacente. Atmiņu un samaņu atguvu pec meneša veco ļaužu aprupec centra. Fui kauns ka zeme var nesat tik negodīgus cilvekus.