www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers nekvalitatīvs pakalpojums

Stacionārs Gaiļezers - nekvalitatīvs pakalpojums

Gaiļezerā praktizē to, ka slimnieku ar hipetenzijas krīzi, bez hormonālo problēmu sūta ārstēties endokrinoloģijas nodaļā pie Gunas Krūmiņas. Ja pacients jautā kādus medikamentus viņam dod - māsiņas atļaujas uzbļaut lai jautā ārstam viņas nezinot, ka tā esot slepēnā informācija. Bet Guna Krūmiņa saka: " Priekš kam jums vajag zināt, kāda jums starpība?" Kad pajautājām kādi izmeklējumi tiks veikti tad agresīvi: "Jūs vēl mani mācīsiet ka ir jāārstē? Kādus vajadzēs tādus veiksim." Triju nedēļu laikā netika pieaicināts kardilologs, kaut pacientam spiediens lekāja līdz 240/120, un ir problēmas ar sirdi ( nestrādā vārstule). Kad prasījām kad tiks pieaicināts kardiologs Guna Krūmiņa atbildēja, ka kad vajadzēs, tad pieaicināsim. Jūs gribat sev tādu ārstējošu ārstu???
Lūgums Ērikam Kalniņam: "Nosūtiet, lūdzu, Gunu Krūmiņu uz semināriem par sadarbību ar pacientiem."

P

S Swura 28.12.2016

Piekritu. Tikai mums bija tada situacija cita nodal'a. Ari arsts negribeja neko darit tikai bija atbilde "Tas viss ir onkologija un jums vajag pie onkologa jaiet!" . Nekada onkologija nav pec rezultata, bet pec 2 dienam atbraucam atpakal' uz slimnicu l'oti sliktaja stavokli. Un ja, spiediens 150/110 pec arsta vardiem, tas ir normali.

V Valija Uzulniece 31.03.2024

Pec vedera rotovirusa 2023 gada augusta ar saļu izdzišanas no organisma,zaudejot atmiņu ,ko izmantojas soc. dienests, jo esmu vientuļa penzionara ,invalide kurai pieder labiekartots dzīvoklis. Vispirms aizveda mani uz Aizkraukles pie Psihiatru ,kura izrakstīja zāles,kas manu stavokli strauji saasinaja. un tad viena Soc. dienesta nodaļa Ogres reģionara izsaucot ātro palidzību un dakteru pierunajot mani 2023 gada aizveda uz psihiatrijas slimnīcu tur mani marinēja un zāļoja ar psihiatropiskajam zālem lidz 22 augustam .No phikatra slimnicas,kur atklaja depresiju un pierakstija ,ka esmu bezcukura diabets( kura man nav nekad bijusi nogadata ) Gaiļrzers 4 nodaļa kunģa skalošanai,un pec tam parvesta uz reaminaciju kur pie aparatiem pieslēgta pavadīju 8 dienas. Ar soc. darbinieku palidzības talak arstējos Gunas Krūmiņas nodaļa,jo to nokartoja viena soc. darbiniece ,(Viņai ir cukura diabets un srstejas pie ša dakteres. ) Interesatais ir tas ka mani arstēja psihiatri,betnevis Krūmiņa bet mani indeja talak ar psihiatrijas vielam zirgu devās.Es nevareju nosaukt savu personīgu kodu un dzīves vietu.,Tad mani parveda uz Aizkraukli arī cukuras slimnieku arstes Valteres,kur psihiatrs zaļoja talak,par laimi mani radinieki bija mani sameklējuši ,tad daktere Valtere no Aizkraukles teica ak mantinieki ir uzradījušies, tad gulēju un ar izgriestam acīm skatijas vienā punkta un visa drebēju. ,pec tam mani aizveda uz panzionatu. Tur guļot dažas dienas,kur sakuma nebaroja ar psihotropiskam vielam pamodos no ta letarģiska stāvokļa,otraja dienā vareju jau nosaugt savu personību un adresi kur dzīvoja.Tad kad vareju jau komunicēt ar telefonu zvaniju soc. dienestam darbiniecei Dainai viņa izsuma pastastījusi ka esot mani glabuši un ka man japaraksta dzīvoklis.Biju šoka vai tad viena nieka dzīvikļa dēļ var cilvēku nobendēt. Es nevaru saprast kur hipograta zvērest ir tadēl dakterei ka Guna Krūmiņai ,par tada veida mani iznicinašanu jo cik zinu ārsti glāb dzivibas veci vai jauni,bet te kas notiek Gaiļezers Slimnīca pdsihiatroskas vielas pec pieprasīta izraksta dotas ziurgu devas. Es uzskatu ka Krūmiņai tiesības nesat balto halatu. Viņas uzraudzībasGaiļezera arstējas lidz 6 septembrim 2023 gadam un talak ar soc. dienesta ieteikuma aizsutija pa skuju taku uz Aizkraukli nomirt,jo ta daktere kas Aizkraukle arsteja ir arī cukurnieku daktere. Jasaka lielu paldies aprupes centram par manu dzīvību. Kauns ka tadi mantrausīgi ārsti ir negodīgi soc.darbinieki. Valija Uzulniece