www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Negatīvā pieredze par 15.ginekoloģijas nodaļu

Stacionārs Gaiļezers - Negatīvā pieredze par 15.ginekoloģijas nodaļu

Labdien! Padalīšos ar savu pieredzi par Gaiļezera slimnīcu, it īpaši Ginekoloģijas nodaļu.
Vēršoties neatliekamajā palīdzībā noteikti būs jāgaida vismaz četras un vairāk stundas, lai tiktu vienā ginekologa kabinetā. Rindu nav, bet būs jāgaida. Noteikti no paša ārsta ginekologa būs jāsaņem izteikumi par novēloto apmeklējumu, higiēnu u.tt. Gaiļezerā tas ir OK.
Par pašu ginekoloģisko nodaļu. Slimnīcu iztēlojos kā plus mīnus sterilu vietu, tikai ne šo nodaļu. Apkopēja palātās ir rets viesis.
Dažām māsiņām tomēr būtu jāvēršās pēc psihologa palīdzības, jo katrs jautājums tiek atbildēts ar "riešanu". Es saprotu ir slodze, bet ne visi pacienti šādu manieri palaidīs gar ausīm.
Ārsti.
Vērojot Gaiļezera gaiteņus gandrīz katrs trešais ir jaunais interns. Manā gadījumā arī tiku pie maz pieredzējuša ārsta. Iestājos slimnīcā bez nojausmas par dzemdes kakla audzēju. Tomēr tā izrādījās taisnība. Ginekoloģijas klīnikas ārstēšanas rezultātā, audzējs strauji sāka izplatīties. Mēnesi tiku "marinēta" ar sistēmiņām, neskaitāmām biopsijām un plikiem solījumiem par dzemdes saglabāšanu. Neesmu dakteris bet jutu, ka nav ok. Sākās problēmas ar urīnpūsli, asiņošana nebeidzās, bija sajūta, ka no iekšas tu pūsti. Protams nodaļas daktere vairākkārt norādīja par dušas izmantošanu, tikai atvainojiet, ja tu asiņo non-stop trīs mēneši, pēc mārgrietiņām fiziski nesmaržosi. Katru dienu saņēmu solījumus par iespējamo operāciju, bet nekā. Konkrēta rīcības plāna nav, jo es esmu neparasts gadījums. Pēc mēneša ārstam tas tapa skaidrs. Briesmīgi kā tā var ar savu "varbūt" spēlēties ar cilvēka dzīvību. Varbūt netika piedāvāta tautā sauktā "aploksnīte", jo beigu periodā interese par ārstēšanu bija nulle.
Paldies LOC onko ģinekoloģijas ārstiem, kuri uzreiz mani paņēma uz operāciju un nekāra makaronus uz ausīm par cerībām palikt kādreiz par mammu. Tālāko ārstēšanās kursu eju LOC un esmu patiešām par to priecīga. Un ceru, ka vairāk dzīvē kāju nesperšu 15.nodaļā.

V

B Bez_vārds 07.01.2023

Jūs gan esat tizla. Cerams ar savām ginekologiskajām problēmām turpmāk tiksiet galā pati.

V VioletaP29 07.01.2023

Paldies! Noteikti tikšu galā ar citu ārstu palīdzību. Un laikam jūs nebūsiet tas īstais kandidāts, kas novērtēs cik tizla ne tizla esmu. Jauku vakaru! :)

J Jureta 07.01.2023

Žēl, ka tāda pieredze ar ārstiem. Izklausās pēc diezgan lielas bezatbildības. Tas galu galā ir pat dzīvības jautājums, jo audzējs nevis tikai kāds iekaisums. Varbūt vajag šo arī Veselības inspekcijai nosūtīt? Ja pat nevienu nesodīs, vismaz nodalā būs kāda izvērtēšana, vismaz paskaidrojums būs jāgatavo. Mums jau gribas domāt, ka visi ārsti ir labi un godprātīgi mācījušies, ka savu darbu dara godprātīgi, bet no dažādām pašu situācijām un dzirdētā nākas secināt, ka mediķi nav labāki par citu profesiju pārstāvjiem. Tādi paši brāķdari kā citi Tikai diemžēl mediķu kļūdas pa tiešo skar konkrētus cilvēkus. Cerams, Jums izdosies izārstēties. Lai veicas!

intel 06.02.2023

Gaiļezerā māsu attieksme nav nekas jauns. Nekas nemainīsies nevienā slimnīcā, kamēr netiks nomainītas īgnas, pusmūža, pie-pensijas vecenes.

intel 06.02.2023

Ieteiktu rakstīt sūdzību uz Veselības ministriju par iestādes darbinieku attieksmi.