www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Necilvēciska attieksme

Stacionārs Gaiļezers - Necilvēciska attieksme

2018 g 18 jūnija, no pl 14-15 uzņemšanas nodala Gaiļezers, atved cilvēku un atstāj netālu no informācijas, paiet laiks, pacients pēkšņi piecēlās sēdus, u saak krampjos raustities, kliegt, visiem viss vienalga, es pieskrienu pie ārstiem un saku, dariet kautko! Uz ko man tikka dota atbilde: viņš ir dzērājs, nekas traks, paraustīsies un viss! Cilvēkam bija epilepsijas lekme, nezinu tas dakteres vārdu un uzvārdu, bet varēja redzet, ka vietēja “autoritāte”blonda 40 gadus veca sieviete, ar manim ari runāja neadekvāti un rupji! Jebkura gadījuma to tā neatstāšu, jau runāju ar veselības ministriju un žurnālistiem!

"Cilvekam bija epilepsijas lekme" - ja jau Arturs29 perfekti uzstāda diagnozi, bez izmeklējumiem, u.t.t. , tad taču arī izārstēt varēja bez med. personāla.
"jau runaju ar veselibas ministriju un zurnalistiem!" - un viņi, tevi, nabadziņu, pasūtīja trīs mājas tālāk!

L Lauris101 20.06.2018

JautrāAnālista kārtējā kunkstēšana...pacenties sevi apmierināt savādākā veidā nevis te smirdi!

T Tina Aleka 21.06.2018

Lai atpazītu epilepsiju nav jābūt ķirurgam ;) Turklāt epilepsija nav diagnoze, bet nu tādi kā tu jau droši vien vēl arvien domā,ka tas ir dieva sods vai ka nelaimīgā ķermenī iemājojis demons :D

A Arturs29 22.06.2018

Ja tads daunis ka tu nezini!kas ir epilepsija,tad man nestasti,kas tu trolli tads esi,viens no tiem kas tur strada? Un tev par nelaimi lieta jau risinas!

T Tina Aleka 21.06.2018

Es arī savulaik nezināju, ka abstinence var izraisīt jeb novest līdz šādām lēkmēm, kamēr nebiju pati ar to saskārusies, proti, kādam savam radiniekam izsaucot ātro palīdzību, reaģējot uz šādu lēkmi.
Protams jautājums - kāpēc tik riebīgi jāatbild cilvēkam,kurš ir uztraucies, norūpējies par tuvinieku un lūdz palīdzību? Bet nu ņemot vērā darbinieces aprakstu pieņemu, ka viņa ir kārtējā izdegusī medicīnas darbiniece, kura lielākoties savas mediķa karjeras laikā ir bijusi spiesta strādāt ar tā teikt alkoholisma seku likvidēšanu. Bet tomēr būtu jāatceras,ka mēs dzīvojam 21.gs.Eiropas valstī un elementāra pieklājība ir jāievēro un nevar uzvesties kā tjotja Dusja ar trauku lupatu ēdnīcā.
Zināmā mērā saprotu abas puses un jāsaka - skumji, vienkārši skumji, ka šādas situācijas parādās vēl arvien.

G gesta_non_verba 06.02.2021

Apsveicami, ka iestājāties par vājāko. To rupjo un neadekvāto blondīni vajag atlaist no darba. Ja ir izdegusi, tad lai iet ārstēties. Darbs nav pansionāts. Ar pacientiem jārunā laipni un epileptiķim bija jāsniedz palīdzība nevis ciniski jānoraugās uz lēkmi.