www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Necilvēcīga attieksme!!

Stacionārs Gaiļezers - Necilvēcīga attieksme!!

Šodien manai vecāmammai, kura ir jau gados palika slikti, spiediens bija 220, sākās reiboņi, bezspēks, kāju tirpoņa, izsaucām ātro palīdzību. Atbrauca ātrā palīdzība, attieksme bija briesmīga. Viņa nevarēja normāli paiet, jo bija slikti, vecāmamma jautāja ,vai nevar viņai palīdzēt uz mašīnu aiziet, uz ko ārste uzkliedza “kas jūs pastaigāt nevarat? Varbūt vispār jums vēl krēslu pienest?!”Aizveda uz “Gaiļezeru”. Uzņemšanā klāt pienāca ārste, prasīja “ar kādām sūdzībām esat atvesta?” Izstāstot sūdzības, uzreiz teica, ka vedīs uz nodaļu, kaut gan parasti nosākuma cilvēku izmeklē un tad spriež ko un kā tālāk darīt. Bet vecāmamma izteicās, ka negribētu uz nodaļu, jo saņem mazu invaliditātes pensiju, uz ko skanēja atbilde “Paskatieties uz sevīm, apkārusies zeltā un iPhone rokā, jūsu vieta vispār psihenē” tālāk sekoja vēl dažādas frāzes, ņirgāšanās.TAS IR NORMĀLI?!?!? Kā ārsts vispār var ko tādu pateikt?!? Kā var tā runāt ar gados vecāku cilvēku?Pēc tādiem vārdiem vecāmamma atteicās no ārstēšanas. Gaidot mani, lai es aizvestu viņu uz privāto klīniku, vecāmammai slimnīcā atkal palika slikti. Reģistratūrā vecāmamma pajautāja, vai var iedot kaut vai validolu, uz ko ārsts pasmējās un teica “Ja jau izgājāt ārā,tad ejat tālāk uz aptieku”. Aizvedot vecāmmmu uz privāto klīniku, spiediens bija jau 222, paldies Dievam, klīnikā ārsti bija saprotoši un sniedza uzreiz nepieciešamo palīdzību. Gaiļezera ārsti pat neiedomājās rīkoties uzreiz un palīdzēt, jo spiediens kāpa uz augšu. Nekad nevienam neiesaku ārstēties šajā slimnīcā,attieksme vienkārši briesmīga!