www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Neatliekamās palīdzības atteikšana

Stacionārs Gaiļezers - Neatliekamās palīdzības atteikšana

Atbraucu uz Gaiļezeru, bija jārunā caur mikrafonu, jo iekšā tikt uzreiz nevar, (pirmo reizi zvanu) sāku stāstīt ka man ir ļoti dziļi saskrāpēta seja ka laikam vajadzētu šūt, atbild, mēs seju nešujam (rupjā tonī) braucat uz stomatoloģijas institūtu, (zvanu otrreiz) jautāju vai ir ārsts uz vietas lai apskatītos brūci uz sejas lai saprastu šūt vajag vai nē, (atkal Saka ka mēs seju nešujam un brūces arī neskatāmies) pēc zvana, atstiepa savu pēcpusi, (un rupji jautā) nu, kas jums tur ir, parādīju, sāka man rupji atbildēt - kas jums vienalga kas skatīsies jūsu seju? (man vajadzēja tikai lai vismaz pasaka jāšuj vai nē, to var apskatīt un pateikt pat māsiņa) jautā vēl, kas jūs vēl grūtniece? Oi tad stabili uz Stradiņiem. Sākumā uz stomatoloģijas institūtu (nezinu kāds sakars) pēc tam jau uz Stradiņiem. Palīdzību man neviens nesniedza. Laikam blondo dāmu pamodināju ka tik nelaipna.

Komentāri (10)

G Gulbenietis 01.12.2021

Aizbrauc uz konditorejas veikalu un izlamā par to, ka zeķes nevari nopirkt. Vajadzēja no mājām pazvanīt un uzjautāt. Jau tā ar kovidniekiem visur ir pārslogoti darbinieki, plusā visas ntās pacientu testēšanas. Ne katrā slimnīcā veic šobrīd visus tml pakalpojumus. Rupja bija, jo nogurusi. Un, sutku strādājot, var arī nosnausties 20 min.

S Sabīne Fadejeva 01.12.2021

Nav ko tad strādāt tādu darbu, nevis ar mani rupji runāt. Man ir vienalga uz covid, lai iet vakcinēties, eksistē cilvēki arī ar citām problēmām.

G Gulbenietis 01.12.2021

Tu iesi viņas vietā strādāt, saplēstās sejas kundze?

S Sabīne Fadejeva 01.12.2021

Klausies, es rakstu sūdzību, un tieši par Gaiļezeru ir daudz sūdzību aizej palasi. Es tev neprasīju viedokli, es pastāstiju savu situāciju, gribi, droši brauc uz turieni ja tevi apmierinās tāda attieksme kad pret tevi var teikt kājas slauka kad tev vajadzīga palīdzība. Vīrs viņas neesi ka tā aizstāvē? :D

G Gulbenietis 01.12.2021

Maniem radiem tur strādā pazīstami speciālisti. Par parastajiem melnajiem neko nezinu. Par visiem ir dafiga sūdzību. Ja būs uzņēmumam 50 x vairāk klientu, tad ņemot vērā, ka tādi kā tu būs daži procenti, tāpat būs 50x vairāk sūdzību. Ieslēdz savu čerepušku, sapratīsi. Medicīna ir zemā līmenī. Ja mediķis, kurš zin speciālistus, maina trīs reizes pasūta bekot dakteri, kas grib taisīt operāciju, kaut ko nozīmē. Runāju ne par gaiļezeru. Vnk, pat tad, kad kaut ko ietekmēt vari, vieni neprofisionāļi nāk klāt.

I ilrgjefiho 01.12.2021

Atkal Gulbenes baurs kakas ar cepumiem sajaucis

G Gulbenietis 01.12.2021

Sveika, māt! :D

I ilrgjefiho 01.12.2021

Būtu es tava māte, nopērtu tevi ar misteru bērziņu

G Gulbenietis 01.12.2021

Būtu tu mana māte, ietu pie traumataloga katru mēnesi :D

I ilrgjefiho 01.12.2021

Tad jau baurs vēl ir arī deģenerāts. Neizbrīna

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes