Stacionārs Gaiļezers - Kur ir ārsti?

Divi mani vecvecāki pašlaik atrodas Gaiļezera slimnīcā, viens 10. Nodaļā, otrs 3. Nodaļā.
Problēma abiem viena - īsti nav satikuši ārstējošo ārstu no 31.12.2020 līdz šodienai 3.01.2021.
Vectēvs 10. Nodaļā pēc operācijas, pa šīm dienām, kamēr nav redzēts ārsts, kļūst arvien vārgāks, es nesaprotu, vai tiešām visā slimnīcā nav neviena dežūrārsta, kas var pārbaudīt pacientus?
Bet vecmamma jau 4 dienas slimnīcā un tik medmāsas vien ir redzēJusi, viņa iestājās ar infarktu, bet vēl nav saprašana kādā stāvoklī viņa ir.
Loti žēl par šādu attieksmi, tāda sajūta, ka uz slimnīcu jābrauc nomirt!

L

Komentāri (7)

L Lllp 03.01.2021
Slikts serviss, auksta attieksme

Vienā tekstā rakstīšu 2 sūdzības.
20.11.2020 vedu vecmammai mantas, nodevu sanitāram, bet līdz vecmammai mantas netika, pa ceļam tās kaut kur pazuda un neviens nespēj paskaidrot kur. Vairākas dienas meklējam, zvanu uz nodaļu, bet tur man sāk bļaut virsū, ka tā nav viņu problēma. Izstaigāju vairākus informācijas punktus slimnīcā, bet mani visos aizsūtīja tālāk. Šodien ir 3.01.2021 un mantas tā arī nav atrastas.
Otrā sūdzība arī par mantām - šodien ir svētdiena, vedam mantas vectēvam, 1,5 h mēģinām sazvanīt nodaļu, tur visu laiku aizņemts. Vectēvam pašam spēks maz, lai veiktu gājienu no palātas līdz mantu saņemšanas vietai. Viņš nodaļā atrod vienu medmāsu, kurai jautā par to, vai viņa var aiziet pakal, šī uz bļauj, ka tā nav viņas darīšana, lai liekot tai mieru. Vectēvs satiek otru medmāsu, arī tā ir dusmīga par šādu traucējumu.
Nu neko mēģina iet pats, par laimi, tas viņam veiksmīgi izdevās.
Tai pat laikā apsargs stāsta, ka tā ir norma, svētdienās nav priekšniecība, medmāsas paceļ telefonu un atstāj, lai neviens viņas netraucētu. Mantas atstāt ar nekur nevar, jo visu zogot.
Vai tiešām pa visu šo, covid laiku, nav bijis iespējas šo mantu nodošanas jautājumu sakārtot?!

Juliaana 03.01.2021

Šausmīgi, ka ārstu nevar sastapt, jo redz tagad ir viena vienīga slimība ir '' Covid '' pārejas itkā vairāk nemēdz būt :/ veselību un izturību vecmammai, cerams, ka beidzot sastaps ārstu, kas palīdzēs!

L Lllp 03.01.2021

Paldies.
Mēs paši ceram, ka abi vecvecāki izturēs nāktu un rīt būs kāds, kurš var kko izdarīt, savādāk māsiņas tik nacl laiž un viss

L Lllp 03.01.2021

Izturēs nakti

V vitols 03.01.2021

Pameklē labāk, kam atstāt aploksnīti.

N nat8888888 06.04.2021

par visu savu muzu cik mes naudu nedevam-vienalga-attieksme "nekada" ipasi pret pensionariem...tur pat sanitari doma ,ka vini ir "Dievi"

RAMONA👀 04.01.2021

Cik esmu bijusi slimnicā, kkā neatceros, ka ārstējošais ārsts būtu brīvdienās. Dežūrārsti varbūt nāk, katru dienu cits un veciši domā, ka māsiņas vai kkā tā!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes