Stacionārs Gaiļezers - Krāpšana

Es divi gadi atpakaļ strādāju Gaiļezerā par sanitāru ceļot pacientu pārāvu pleca saiti un sastiepu muguru ka nevarēju paiet uzņemšanā pateicu ka notika darba vietā jo biju darba drēbēs mani ielika 7 nodaļā sāka ārstēšanu un pēc divām dienām atskrēja slimnīcas direktors, nodaļas vadītājs kur es strādāju un pateica ka par ārstēšanu nebūs jāmaksā un palūdza lai atsakoties no darba traumas es zāļu iedarbībā parakstīju kaut kādu papīru un man vajadzēja iziet ārsta komisiju vai es varēšu vairs strādāt. Un sanāca ka nolēma kad vairs strādāt slimnīcā vairs nevarot veselības problēmu dēļ un atlaida no darba uz abpusējo vienošanos. Un šogad atnāca papīrs ka es esot slimnīcai parādā par ārstēšanos un klāt vēl procenti kur ir loģika. Un kad zvanīju kas notiek man atbildēja lai atnesot čeku kad es ārstējos slimnīcā ja nē tad lai maksājot un esot pārņēmusi firma intrum un uzbāzīgi draud ar tiesu.

M MarisGarais 04.07.2018

Raksti Gaiļezeram, lai parāda rēķinu par ko maksāt, ja netika piestādīts rēķins tad nevar prasīt apmaksu. JA pieturās pie sava, droši dodies pie patērētājiem.