www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Gaidīšana pie dežūrējošā ārsta

Stacionārs Gaiļezers - Gaidīšana pie dežūrējošā ārsta

Pulkstens 16:30 pati atbraucu uz uzņemšanu Gaiļezera slimnīcā. 16:45 mani pieņēma un aizveda pie ginekologa. Mēs bijām 3 meitenes. 16:50 daktere izgāja un teica, ka viņu izsauca uz operāciju, sēžat gaidat. 19:30 atnāca kaut kāda jauna daktere no nodaļas un saka pieņemt. Mani pieņēma 20:30 kamēr gaidīju no viņas izrakstu no slimnīcas tiku 21:40 prom. TAS IR NORMĀLI? 5 stundas nosēdēt, nogaidīt un pietam neko konkrētu nepateica. Kāda attieksme ir pret cilvēkiem, vai tiešām tam vienīgajam dakterim ir gan pieņemšanā jāstrādā, gan jāoperē. Tieši tāds pats gadījums ar mani notika 4 gadus atpakaļ, identiska situācija.

veesaa007 18.05.2017

Nē, tas nav NORMĀLI. Bet seko līdzi notikumiem Latvijā, kur katastrofāli trūkst mediķu- gan ārstu, gan māsu. Uz šī fona vispār jāpriecājas, ka tiki pie dr.

L Lilli Lilit 21.05.2017

"vai tiešām tam vienīgajam dakterim ir gan pieņemšanā jāstrādā, gan jāoperē" - miljumin, palasi zinas, kas notiek valsti, tur ne tikai parakas raksta

"Kāda attieksme ir pret cilvēkiem" - kada ir attieksme? Slikta? Uz tevi uzbljava? vai sita?
Par to gaidisanu jau apnika lasit un stastit parejiem, ka piemeram Anglija uznemsana tu vari lidz 8 stundam gaidit pirms apskata arsts, kaut tu pat ar atrajiem atbrauc. UN TU?! Atbrauci pati! Un aizgaji ari pati! Tas nozime neka dzivesdraudosa tev nav, bet tu tomer esi no tiem , kam visatrak vajag!

es arzemes ar divgadigo bernu nogaidiju 6 (!) stundas prims mus pienema pediatrs, un nekadu pretenziju pret attieksmi, attieksme pret bernu bija kolosala

M MadaraB 14.11.2017

Ko var čīkstēt! Anglijā 20stundas gaidīsi, kad beidzot izsauks ķirurgu uz uzņemšanas klīniku stipri sāpošam vēderam.
Takā novērtējiet beidzot, to visu ko sniedz Gaiļezers neatliekamā uzņemšanas klīnika.