Stacionārs Gaiļezers - Briesmīga attieksme

Šonakt, pamodos ar nenormālām kuņģa sāpēm, naktī aizbraucu uz Gaiļezera slimnīcu , plkst.5:00 biju uz vietas. Atbraucot , personāls bija ļoti nelaipns, visi pusaizmiguši, reģistratūrā sieviete vispār pārkāpa visas robežas pasakot , ko Tu te dari , kuņģa sāpes nav mirstamā kaite, visiem sāp kuņģis, laikam uz darbu vajadzēja iet šodien,ja jau atbrauci. Ļoti rupja, neprofesionāla un nelaipna bija (jo gulēja tur pat uz krēsla, atnākot man , viņu pamodināja, kā rezultātā bija neapmierināta). Paņēma analīzes , un lika gaidīt 2-3h, pagāja 4h un neviens tā arī nepienāca klāt, šo stundu laikā uzņemšanā dzirdēju neapmierinātas māsiņas, par to kā savā starpā runā, ka ir apnikuši pacienti, par to kā viņām nāk miegs un par to kā grib uz mājām. Uzmanība man tik pievērsta tikai tad, kad mana mamma piezvanīja uz nodaļu un apjautājas , kāpēc bija tik rupja izturēšanās pret meitu, kā rezultātā viss sāka kustēties uz priekšu.
Pirmo reizi devos uz slimnīcu , un noteikti arī pēdējo, jo šajā slimnīcā kāju vairs nesperšu. BRIESMĪGA PERSONĀLA ATTIEKSME! Es saprotu , naktī nāk miegs un ir nogurums , bet nu visam ir savas robežas! Žēl , ka ,sāpju iespaidā, nepiefiksēju "laipnās" sievietes vārdu.