www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Улдис Крустиньш/ mikroķirurgs Uldis Krustiņš

Stacionārs Gaiļezers, A-slimnīca - Улдис Крустиньш/ mikroķirurgs Uldis Krustiņš

Доктор Улдис Крустиньш (Uldis Krustiņš) сильно обидел меня.
Я не рекомендую!
Улдис имеет презрительное отношение, которое неприемлемо между пациентам и врачом.
Это далеко от пути нормальнго.
Я предлагаю выбрать любого другого врача.
Это мое личное мнение.

E

M MarisGarais 04.07.2018

Vai var precīzāk aprakstīt lietas būtību, vienkārši aizvainoja nav arguments.

D diemžēlbetfakts 20.07.2018

Man arī negatīva pieredze ar U. Krustiņu.
1) Pirms konsultācijas, gaitenī, bija jāklausās, kā U. Krustiņš skaļā balsī sūdzās kolēģei. Viņam esot piespēlēts / nogrūsts pacients, kuru neviens cits neņemas ārstēt un nevienam nav skaidrs, kas ir par vainu, viņam tajā skaitā.
2) Noteica nepareizu diagnozi un nozīmēja operāciju. Jutu, ka kaut kas īsti nelīmējas kopā un par laimi operāciju atcēlu. Pirms operācijas konsultācijā jautājums par to, cik varam būt droši par uzstādīto diagnozi, netika sadzirdēts / atbildēts. Vēlāk izrādījās, ka problēma bija pavisam cita.

Sergejs Jujukins 01.11.2023

Vēlos izteikt savu pateicību Uldim Krustiņam. Viņš ir veicis man kreisā plakusta operāciju un viss ir izcīli! Rehabilitācija man bija veiksmīga un tai es ieguldīju daudz spēku un pārvarēju sāpes, bet viss ir izcīlā kārtībā. Uzskatu, ka tiem, kas sūdzējās, nav pamatojums to darīt. Jo pēc 2 sūdzībām augstak var saprast, ka viss ir bāzēts uz "es dzirdēju" un "labi, ka atteicos no operācijas". Tad kāds ir pamatojums? Ja viņš nav taisījis operacīju ne vienai, ne otrai? Lieciet mieru. Uldis Krustiņš ir profesionāls, kurš ir veicis man ļoti sarežģītu operāciju un man pretenziou nav.