Personās - Attieksme

Gaiļezera slimnīcā aucamajā austrumu slimnīca) murgaina attieksme pret darbiniekiem kurus pieņem darbā, es jau strādāju 2 nedēlās, ne man rīkojuma ne darba līgumsersonāla daļā strādā kādi 10cilvēki, bet attieksme ciniska īpaši no vadītājām, kundzes kuras laikam domā ka ir dievi. ļoti nepatīkama sajūtaui, neinam neiesaka kontaktēties ar šīs slimnīcas personala'dalas vadītāju.

I

R Rubenis 07.08.2011

Tu pipele, ja vēlreiz nokavēsi uz darbu mēs tevi sterilizēsim un pakārsim aiz labās kājas vestibila tualetē!

A Atklāti 05.09.2011

personās rakstās ar burtu l -respektīvi, personāls:))

par pārējo piekrītu personāls ir bezgala neprofesionāls un rupjš attieksmē pret darbiniekiem, amatam un stāvoklim nav nozīmes, tāds garderobes tantes stiliņš, ''gribēšu un neizsniegšu jūsu mēteli, ja man labpatiksies'', tāpat ar tuvinieku miršanas apliecību iesniegšanu, kas paņem vairāk kā stundu...cerēsim, ka personāla darbinieku tuvinieki dzīvos mūžīgi un pašām nekad nebūs jāsaskaras ar cinisku attieksmi!