Gaiļezers Stacionārs - Vecākā māsa

Labdien! Vēlētos padalīties informācijā par klīnikas Gaiļezers uzņemšanas nodaļas vecāko māsu, par raksturu, attieksmi
pret personalu (māsām un sanitāriem) un par kurioziem par kuriem nāk smiekli, bet tajā pašā laikā tas ir traģiski un par to bez maz vai jāraud. Sāksim ar to ka, viņa šajā amatā jau sēž kā sēne 30 gadus. Nav tāda rīta, kad viņa atnak uz darbu un kādam kaut ko riebīgu nepasaka, kaut vaiari nekas nav izdarīts vienmēr atradīs par ko piesieties, labrīt vietā pasaka KĀPĒC MAN TAVĀ VIETĀ JĀDARA TAS UN TAS?? (nekomentēšu tālāk) pozitīvs dienas sākums. Ļoti interesants fakts - atkritumu tvertnes ar infekciozo materiālu salasa saimniecības māsa vai arī vecākā, un kā to dara vecākā - pirmkārt, maisi nedēļām netiek mai
nīti, otrkārt, tie tiek izkratīti un kā tas notiek vispār ir kronis visam, viņ plikām rokām bez cimdiem ņem un ar roku velk visu ārā un met atsevišķā maisā, tas jau nekas, ka tajā atkritumu kastē ir asiņainas lupatas, veci pārsēji un izlietoti cimdi. Tā tik uz priekšu!
Par māsu tālākizglītību un kvalifikācijas nemaz nedomā, par kursiem māsām pašām jādomā un jāinteresējas kur, kas un kā. Agrāk darbinieki strādāja 1, 25 vai 1, 5 slodzi un tad bija jasamazina. Ko darīja mūsu vecākā?? Pirmajā dienā visus pie sevis pasauca un lika parakstīt papīrus par slodzes samazināšanu, kamēr citu nodaļu vecākās māsas cīnijās par saglabāšanu un nedeva neko parakstīt un beigās arī izcīnija, ko vajadzēja. Labs vadonis!
Un attieksme pret sanitāriem vispār ir izcila, kā pret suņiem, tie tak vispār cilvēki neskaitās. Ja var sanitāram ar cimdu pa seju iesist par to, ka kaut kas nepareizi izdarīts vai ari parastajos sadzīves atkritumos atrasts iemests cimds, ko vsticamāk iemetis ārsts, viņa paņem maisu
izkrata sanitāru istabā un liek pārlasīt - pat nezinu ka lai to nokomentē. Būtu noteikti vēl daudz ko stāstīt, bet es domāju pietiek ar šiem faktiem.
Spriediet paši, vai ir normāla un pieņemama šāda attieksme.
-anonīms darbinieks, kas noskatās no malas.

O onyx ble 11.05.2010

NAHUJ TĀDU DOKTORUS BLE!!!

A alvics 11.05.2010

izdarits vai ari parastajos sadzives atkritumos atrasts iemests cimds, ko vsticamak iemetis arsts, vina panem maisu
izkrata sanitaru istaba un liek tiek izkratiti un ka tas notiek vispar ir kronis visam, vin plikam rokam bez cimdiem nem un ar roku velk visu ara un met atseviska maisa, tas jau nekas kamer citu nodalu vecakas masas cinijas par saglabasanu un nedeva neko parakstit.

J Janka 13.05.2010

Izklausaas peec jauka cilveeka, gribeetu ar sho jauko daamu iepaziities :)

L lucija 14.05.2010

NAHUJ TĀDU DOKTORUS BLE!!!

G gfjfgj 23.05.2010

Fufelis

G gfjfgj 23.05.2010

sjaaadas pasakas var izdomaat jebkursj psihiski slims darbinikes, un par sanitaariem tur iiopasji gudros personas nestradaa. Masas pasjas citreiz isturaas kaa sunji pret pacientiem, lai katrs paskataas vispirms uz sevi un tad izdomaa melus.

P paparacci 25.05.2010

Es ieteiktu šo faktu ierakstīt diktafonā un palaist uz Bez Tabu...vēl ideālāk, ja tas pats Bez Tabu šo faktu varētu ar slēpto kameru nofilmēt.

B bit 26.05.2010

jjfgj piekriitu, vairaakas personas no aizgalda sen vajadzeeja tuveejaa mezaa ietriekt

* ****** 27.05.2010

Es pati kādreiz strādāju Gaiļos uzņemšanā, tāpēc ļoti labi saprotu, par ko iet runa...Tāda viņa ir bijusi arī 10 gadi atpakaļ...
Bet gribu pateikt arī labus vārdus-ja kādreiz vajadzēja kādu palīdzību no viņas, nekad neatteica, darīja visu, vienmēr arī aizstāvēja, ja radās kādas nepatikšanas.
Visi mēs esam tikai cilvēki...

* **********22.07.2010 22.07.2010

Pasakas ne pasakas, es pati strādāju uzņemšanas nodaļā par medmāsu un tāpēc varu teikt droši ka pašu vājinieku attieksme pret personālu ir zem katras kritikas. Varētu domāt ka viņi brauc uz uzņemšanas nodaļu tikai tāpēc lai uzrakstītu vienas sūdzības vien un ka ar veselības stāvokli viņiem viss ir kārtībā, vienkārši cilvēkiem sagribējās uz kādu sakliegt un viss. Un tagad uz doto momentu ir palicis vēl trakāk kopš ir aivērtas ciet lielās klīnikas- strādāt pēc vislabākās sirdsapziņas ir kļuvis gandrīz neiespējami. Un kā te viena persona komentēja...psihiski slima personāla klīnikā nav. Ir gan dažādi cilvēki ar dažādām novirzēm, bet cik es zinu psihiski slimi cilvēki ārstējas Tvaika ielā...

V Vecākāmāsa 31.10.2010

Tie mani padotie ir sīki intriganti kas raksta sūdzības!!! Nekas, gan no manis vel norausies!
Vissliktākie ir tie nolādētie pacienti-slimnieki, par maz esmu tos lamājusi. Sadarbojošos ar kolēģiem, gan tie viņus piebeigs.

N nezināmā 07.12.2010

Es ar kādreiz strādāju uzņemšanā, zinu par ko iet runa, nemaz jau viņa nav tik riebīga, kad pašam(ai)vajadzēja kādu brīvdienu ko paģiras uzlāpīt, tad vajadzēja brīvu tad tik zvanīji. Pats(i) anonīmais darbiniek paskaties uz sevi, nez vai pats(ti)esi tik ideāl kā izliecies, pats(ti)noteikti apzagi pacientus.

E Eva 24.01.2011

Tas kas notiek 16.nodaļā nav salīdzināms ar uzņemšanu.Medmāsas dzērājas, rupekles, intrigantes...kur palikusi Dr.Ozoliņa nodaļas labā slava