Gaiļezers Stacionārs - Silvija Remberga

Aizgāju ar savu 8 m. vecu meitiņu pie dakteres Rembergas, es nepaspēju muti atvērt, kad viņa jau palika ļoti rupja pret mani, uzdeva man jautājumus, un tad es sāku justies kā kaut kāda koncentrācijas nometnē, viņa patstāvīgi man uzbruka, patstāvīgi bija uzbraucieni man, par ko tāda attieksme, es neesmu nekāda studente, ar kuru viņa var atļauties but rupja, neiecīetīga, sadistiska, vēl atļāvās man pārmest, ka man esot otrā grūtniecībā, ka esmu pec tās izmocīta, un vai tad es to neesmu plānojusi, par ko tad es domāju, kad dzemdēju otru bērnu, kāda vispār ir viņas darīšana. Remberga atļāvās man uzbraukt, par to , ka es nesaprotu latviešu valodu, Atļāvās uzbraukt man par to, ka mans ģimenes ārsts nav sarakstījsi uz nosūtījumu viss kas ir vajadzigs, un tāpēc nez vai viņa man varēs palīdzēt un noteikt diagnozi, it kā es pati nezinātu, kas notiek ar manu bērnu un viņai to nevarētu pastāstīt.Nekad mūžā neesmu bijusi pie tik drausmīgas dakteres, esmu pilnīgā šokā, kā viņa atļāvās ar mani runāt!!! Kā vispār šī daktere var strādāt bērnu slimnīcā ar BĒRNIEM, viņai jāiet strādāt par cietuma uzraugu!Par problēmu dēļ kuras gāju pie pneimologa viņa vispār neko neapteica, man pat nebija iespējas viņai pajautāt, jo viņa man muti vēra ciet visu laiku, kā tas ir iespe'jams, ka es dakterei nevaru uzdot jātājumu par sava bērna veselību, un tas vēl nav viss....viņa noteica manam bērnam vēl ka'du diagnozi, pateica, ka manam bērnam ir rahīts, ka bērnam ir deformējies kūškurvis, un to nu nekad mūžā vairs nevarēs izlabot, viņa mani iedzina tādā stresā, es pie Rembergas kabinetā sāku raudāt tik ļoti, jo diagnoze manai meitiņai bija noteikta jau gandrīz kā kroplei!Draumsīgā daktere mani iedzina tādā psiholoģiskā stresā, ka es domāju, ja man pietiktu līdzekļu es viņu 100% iesūdzētu tiesā!Kā vispār var pieļaut ,ka tāda daketre, kaut kāda pilnīgi nenormāla mani noveda līdz tādai stadijai, kas viņa nesaprot, ka jaunās māmiņas i rļoti jūtīgas, un pat mazakā pumpiņa savam bērniņam, rada lielu satraukumu, un viņa paņem un tā mani sabiedē, nu ja ko tad jūs pati neredzat vai, kas ir ar jūsu bērnu, es neesmu ārsts, es nevaru noteikt, to vai krūškurvis manam bērnam ir deformējies vai nav, it īpaši, zīdainim, man meitiņa ir apaļa un mīksta, un es neticu, vispār viņas diagnozei, jau esmu pierakstījusies pie citas dakteres!Protams, kā ši nebūs vienīga sūdzība no manas puses drausmīgajai dakterei Silvijai Rembergai!!!

S saule909 07.02.2013

Citēju "es neesmu nekāda studente, ar kuru viņa var atļauties but rupja, neiecīetīga, sadistiska"
Šajā teikumā tiešām pierādās, ka arī TU pati neesi nekāda labiņā. TU domā, ka pret studenti var tā izturēties? Visi mēs esam cilvēki, tie paši studenti, kuri pelnījuši cieņu.
Tā kā nākošajā reizē padomā ko raksti, karaliene atradusies.
Ja nozīmē, ka mājās pret saviem bērniem, kuri būs studenti izturēsies TU izturēsies rupji, neiecietīgi un sadistiski????

B Bumburum 13.02.2016

Mums bija līdzīgi... S Remberga arī teica, ka rahits un vispar nav ko laist uz bernudarzu tik mazu bernu. Sledziena ierakstija majas rezims lidz 3 gadu vecumam, pie ieilgusa klepus vainojot bernudarzu. Vel noteica, ka socialo dienestu gan jau nesutis parbaudit, vai rekomendacijas tiek ieverotas.. vispar biju satriekta par sadu attieksmi un viziti kopuma... tagad pie citas dakteres arstejam ielaistu bronhitu, ko vareja sakt darit jau krietni atrak... Dr.Rembergai drosi vien laiks doties pensija

Latviešu tautas 13.02.2016

Paldies Dievam ka mani ārstējā Ārsts ar lielu burtu endokrinologs Ieva Ruža! Ticiet: ne visi ārsti tādi ka Dr.Silvija Remberga...

A Anna Lapsa 26.09.2017

Vislabāk man patika dakteres Rembergas saldais smaids, pēc savas pazemojuma sērijas. Un tomēr, daktere savu funkciju veica: kaiti atrada, un ticams ir izrakstījusi pareizās zāles. Taču, no kuries šī augstprātība, cienījamie dakteri, vai jums to augstskolā māca, vai bērnu Gaiļezera slimnīcas sienām ir īpaša iedarbība? Skumji, ka izglītots cilvēks pret pacientiem izturas kā pret noziedzniekiem. Ieteikums šo dakteri apmeklēt tikai tām Mammām , kuras var pamatoti cirst pretī, citādi jēgas nekādas.