www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers operācija. ķīrurga kļūda

Gaiļezers Stacionārs - operācija. ķīrurga kļūda

Sveicināti! Vēlos uzdot jautājumu par šekojošu tēmu:
Mammai 2 gadus atpakaļ veica ģinekoloģijas operāciju (izgrieza olu un trubiņu). Šodien 12 maijā kad mana māte bija pie ģinekologa vizītē ir secināts, kā ķirurgs ir pieļavis kļūdu - viņš nebija izgriezis dzemdes kaklu. vai viņai būs jāveic vēl vienu operāciju? Mātei ir 58 g.v. Ko šinī situācija var veikt? Vai tas ir bistāmi?
Ar cieņu,
Diāna Gračova (meita)

D

S sab 13.05.2008

Ejiet pie ārsta, ko jūs šeit gribat, lai kads sniegtu jums konsultāciju par tik nopietnu jautājumu????

J Jeļena 13.05.2008

Ejiet pie ārsta, lai viņš dara savu darbu līdz galam

D daktersx 13.06.2008

kāds sakars ķirurgam ar ginekoloģisku operāciju???

L Lala 13.06.2008

Edgar, operācijas veic ķirurgi :)

M MF 09.07.2008

Lala, ginekoloģiskas operācijas veic ginekologi =D

T TTT 21.07.2008

Un ginekologs ir kirurgs, gudrinieki!

T tamara 06.08.2008

starp citu operativa ginekologija ir kirurgijas nozare

. ... 06.08.2008

...cik visi te gudri!!! :)))))) Smiekli nāk!!!

P priekshidiotiem 06.08.2008

Ginekoloģiskās, onkoloģiskās, acu, ausu, kāju, muguras un kādas tur vel operācijas veic ĶIRURGI. Un tākā tika izgriezta ola un trubiņa, tad to veica ķirurgs.

š šausmas draugi 02.02.2009

Man tāds blondāks jautājums - kurā vietā sievieteik ķermenī atrodas ola un trubiņa, es līdz šim zināju tikai par tām olām, ko dēj vistas, un biju pārliecināta, ka man ir olnīcas, bet nu izrādās, ka ir arī ola ... :)

A anest 27.11.2009

ola un trubinja :D :D: blaaaa, kaa noreeecos. un vel gudri spriezh, kurs veic operaaciju un kada kvalitate. stulbenji, nelaimiigie :DDDDD

A anna 27.11.2009

Neko tik stuulbu nebiiju veel lasiijusi:))