Gaiļezers Stacionārs - Nolaidība

Sveiki, vēlos izteikt sūdzību par slimnīcu Gaiļezers, kura ir vainīga manas vecmāmiņas nāvē! Vienu rītu viņai sākās sirds aritmija, tad izlēma saukt ātro palīdzību, kur viņa savas taupības dēļ atteicās no vešanas uz STRADIŅU slimnīcu, jo tas maksā 20 LVL, plus viņa uzticējās Gaiļezeram, kā jau agrākais padomju mediķis. Tur viņai sadeva zāles un tad vakarā palaida mājās, kas ir pēc dažām stundām. Neiedomājami, ka tāpat vien var palaist mājās.
Jo, kad manu opi ievietoja STRADIŅU slimnīcā ar to pašu problēmu, jau minēto sirds aritmiju, viņu vakarā nepalaida mājās, bet gan noturēja piecas dienas slimnīcā, katru dienu viņam taisot kardiogrammu utt., līdz sirds aritmija tika noņemta.
Gaiļezerā tā nenotiek, jo tas ir kā konveijera lents - vienaldzība pret pacientiem, neārstēšana, tikai sabarošana ar zālēm un tas arī viss.
Atgriežoties pie stāsta turpinājuma, ja kāds ir bijis Gaiļezerā tad noteikti zinat to betona bloku, tā saucamo bruģi, izlikto aleju/pagalmu, kur ejot jau uz slimnīcu var paklupt un dabūt vēl kādu kaiti plusā vai nonākt slimnīcā.
Tātad, viņai ejot laukā no slimnīcas viņa iespējams paklupa, noģība un atsita galvu pret šiem betona blokiem, kad viņa pamodās, asiņu peļķē, jo viņai bija pārsista galva, viņai visapkārt bija cilvēki, kas viņai palīdzēja nonākt atpakaļ slimnīcā, tur viņu ievietoja neiroloģijas nodaļā un ārstēja tikai ar zālēm, nepievēršot īpašu uzmanību, piemēram spiežot zvana jeb trauksmes pogu, kas atrodas pie gultas neviens neierodas pat pēc 30 minūtēm.
Ārsts teica ka iespējams būs jātaisa operācija, ja iekšējais puns pats no sevis neuzsūksies tā nu ārsts gaidīja nezin ko, puns neuzsūcās, jo viņai vienu nakti atkal iestājās sirds aritmija, kas kopā ar galvas traumu ir letāla - viņa tika pārvesta uz reanimāciju, jo gandrīz pati neelpoja, aizvakar viņu apmeklējām, skats bija šausmīgs, bet vismaz viņa vēl bija dzīva, vakarā mums zvanīja ārsts un teica ka viņa ir atvērusi acis un pati sāk elpot, tas mūs ļoti iepriecināja, deva cerību.
Diemžēl notika pretējais 19. septembra rītā mums zvanīja ārsts ar sliktu vēsti: vecmāmiņa 9:00 no rīta nomira, ģimenei tā ir traģēdija, īpaši tādēļ, ka tā diena 19. septembris ir opja 75 gadu dzimšanas diena.
Trakākais ir tas, kad centāmies satikt ārstu un noskaidrot kas notika mums atcirta, ka jārunā ar neiroloģijas nodaļas ārstu, bet viņa taču bija reanimācijas nodaļā. Arī tur mums neko nepaskaidroja.
TĀPĒC, JA JUMS DZĪVĪBA DĀRGA, NEDODATIES UZ GAIĻEZERA SLIMNĪCU, IZVĒLATIES STRADIŅUS!!!

R rrggrgrgr 20.09.2011

nebriinos, ka Gailezera slimnieki mirst, man milotais tur nomira, jo visiem pie dirsas...

K KRISTA 20.09.2011

NEMULDI, MĀRTIŅ, MIRST TIKAI STRADIŅOS, KAMĒR MANS TĒVS BIJA GAIĻOS, DZĪVOJA, VAIRĀKREIZ ĀRSTĒJĀS, BET DZĪVOJA, LIELISKS PERSONĀLS 8.A NODAĻĀ AR DR.VERBOVENKO KĀ ĀRSTĒJOŠO ĀRSTU, IDEĀLS PERSONĀLS, IESKAITOT MĀSU PALĪGUS/VISI BIJUŠĀ 1.SLIMNĪCAS NODAĻA/, KURIEM INTERESĒ VAI SLIMNIEKS IR PAĒDIS VAI NAV!
RUNĀJOT PAR STRADIŅIEM, UZ KURIEM NĀCĀS BRAUKT, JO TUR REDZ ESOT IT KĀ KARDIOLOĢIJA AUGSTĀKĀ LĪMENĪ, MAN RAUDIENS NĀK JAU IEBRAUCOT ĀGENSKALNĀ...VISS ATGĀDINA TĒTI UN VIŅA SLIMĪBU.JA NODAĻĀ ĀRSTI RŪPĒJAS PAR SLIMNIEKU, TAD PATEICOTIES NODAĻAS PALĪGPERSONĀLAM, KURAM IR PILNĪGI VIENALGA, VAI SLIMNIEKS PAĒDIS VAI NAV, TĒTIS NOMIRA BADA NĀVĒ/LAI CIK DĪVAINI KĀDAM ŠIE VĀRDI NEŠĶIET/...SKUMJI, BET FAKTS.MAN KĀ MEDIĶIM TAS ĻOTI SĀP, ŠĪ ATTIEKSME, UN ZINI, MĀRTIŅ, ĀRSTS LIELISKS/VIŅŠ BIJA UN IR LIELISKS/ IR TIKAI VIENA MEDAĻAS PUSE, KAMĒR NESASTOPIES AR IT KĀ PATS PAR SEVI SAPROTAMĀM LIETĀM, KAS SLIMNIEKAM IR NEPIECIEŠAMAS IKDIENĀ, APRŪPE.LAI CIK LABI NAV TUVINIEKI, VISUR KLĀT PAT MĒS NEVARAM BŪT...
TĀ KĀ MĪĻIE STRADIŅU FANI, LŪDZU PASEKOJIET LĪDZ 24h DIENNAKTĪ, LAI TAD, KAD JŪSU NAV, ARĪ BŪTU VISS KĀ VAJAG.

Ha. Tavs Gaiļezers ir sūda gabals

I Ieva Jansone 14.09.2017

Ja jav Stradiņos ir tik slikti. Tad man vajadzēja būt beiktai...

M Martins 20.09.2011

Atvaino Krista, bet tavs sakāmais par to ka STRADIŅOS nedod ēst ir galīgi aplams, mans opis nav nekāds miljonārs, un bez tā visa viņam normāli deva ēst. Protams, katram ir tiesības uz savu viedokli.

S Sauliite 20.09.2011

Krista, Tev kā mediķim arī vajadzētu zināt, ka no bada nenomirst pāris stundu laikā! Tad kāpēc uzreiz ārstam vai vadībai neizteici bažas par mērdēšanu badā? Vairāk izskatās, ka esi nevis mediķis, bet gan cilvēks, kurš slikti māk samierināties ar zaudējumiem, tāpēc arī sadomā mistiskas sūdzības!

K Kārlis 20.09.2011

Pilnība piekrītu Martiņa viedoklim, P. Stradiņa slimnīca tomēr ir ar daudz labāku reputāciju!
Ceru kad šī sūdzība daudziem liks aizdomāties un saprast starpību starp konveijeri un slimnīcu!
Personāla nolaidība Gaiļezerā pret gados veciem cilvēkiem ir neizturama!
Tiešam šī slimnīca vakar atņēma mums ar brāli vecmāmiņu.

S Sauliite 20.09.2011

Kārli, izsaku visdziļāko līdzjūtību! Tomēr visu slimnīcu nevar vainot dažu mediķu nolaidībā!

A agnese 21.09.2011

Jā, slimnīca briesmīga.Manu vīra māti ārstēja no temperatūras, tā arī neizārstēja, joprojām nēsā temperatūru.
Tādas māsiņas vēl bezatbildīgas, it īpaši Seļakova S.A. Jāturas pa gabalu no šīs slimnīcas

S suudumusha 21.09.2011

Jūs, mīļie, par šīm lietām labāk Veselības inspekcijā sūdzieties, nevis šādās lapās - neizklausās nopietni.

L Liene 21.09.2011

Krista, tā kā nevajag jau bļaut.. Var jau arī normāli to visu pateikt.. Piekrītu Mārtiņam.. Gaiļezers ir bedru bedre, kurā ir pie kājas pacienti.. Medmāsas labāk aiziet papīpēt, nekā apraudzīt pacientu.. Bet, nu, sūdzēties tiešām vajadzētu Veselības inspekcijā, nevis šeit.. Te jau nav jēgas..

* ****** 21.09.2011

Te sūdzās ne jau taisnības meklējumos, bet lai informētu sabiedrību un lai vēl kādam neatgadītos tāpat.Man arī šis portāls kādreiz ir palīdzējis neiekulties nepatīkamā situācijā.

K kre 21.09.2011

pameklējiet, kuri ir labākie advokāti tiesas prāvās, saistītās ar medicīnu, konsultējaties, un, iespējams, sāciet tiesu darbus.
Latvijā ir pietiekoši daudz panākta taisnība arī šajā nelaimē, tas ir iespējams!
iesaku mēģināt cīnīties.
iespējams un ticams, ka šāds gadījums varētu būt arī ne pirmais un ne pēdējais šo cilvēku sodāmās nolaidības auglis. protams, priekš tam ir tiesa, neviens nevar tikt saukts par vainīgu bez tiesas sprieduma.
tad panāciet tiesas spriedumu un, iespējams, arī kompensāciju!

S Svens 22.09.2011

Komiska ir tā Stradiņslimnīcas slavināšana, man ar radi ārstējušies Gaiļos, vienmēr labākā aprūpe un ārstēšana, ir jau arī māsas, kas nepilda labi savus pienākumus, kā jau visur.Abās slimnīcās uzņemšanā nav labākā attieksme, iesaku uzmanīties no ārstiem rezidentiem, kas nereti vēlas patstāvīgi pieņemt lēmumu, nekonsultējoties ar ārstu.Tā arī mēdz notikt.Neredzu Kristas teiktajā nekā nenormāla, kliedzoša vai melīga, kā te viens otrs saskata.

M Mēnestiņš 22.09.2011

Stradiņi īsta mēslu bedre, 99 pročos dosieties pakaļ pēc tuvinieka uz patoloģijas institūtu.

Nja. Tad jav man vajadzēja būt beiktai...jo ārstējos Stradiņos...hmm... lol

P Pacients. 26.09.2011

Tev, Mārtiņ, nav taisnība! Gaiļezers neapšaubāmi ir Latvijas labākā slimnīca. Esmu tur gan pats ārstējies, gan arī radus ārstējis. Nevar salīdzināt to attieksmipret pacientu, kāda valda Gaiļezera kardioloģijas nodaļā ar to ārprātu, kas notiek Stradiņos. Paldies dakterim Kalniņam!
Cilvēki diemžēl mirst visur, visās slimnīcās un ne jau visus var glābt. No viena gadījuma nevar izdarīt secinājumus. To visi zin, bet, kad lieta personīga, bieži aizmirst.

A Andrejs 26.09.2011

Teikšu kā ir esmu gulējis gan gaiļezarā gan stradiņos
un vienmēr vajag kā saka pateicību tad viss būss pēc VIP prasībām

J Janis 07.10.2011

Labvakar visiem lasitajiem ..! :) Rit variet gaidit sensacionalu lielu rakstu par gailjezera slimnicu ..! 9st 7 nodalju . cilvekiem un Lavijas Ridziniekiem tas ir jazin .
Ar cienju J .

S Shatira 24.09.2014

Zakritj Gailezers k certovoj materi, vseh "vracej" na pereatestaciju. Internov, vozamnivsih sebja super doktorami, v sanitari. Pilniigu piekritu, ka visiem pie dirsas. Ja busiet Gailezeraa - baidaties no Sintas Jankas (internists, kas lemj cilveeka likteni)

A arinan 07.09.2015

Nolaidība aukstākājā pakāpē. Māti izmeta no neirolģijas nodaļas 3. dienā, turklāt 2. dienā viņa vēl normāli runāja un varēja noturēt pudelīti ar ūdeni, bet trešajā dienā bija sazāļota tā, ka nevarēja ne parunāt, ne roku pacelt (mājās vēl 3 dienas pagāja, kamēr nāca pie kaut kādas apziņas, protams, parakstītās zāles tika atceltas). Bez tam stundu pirms izrakstīšanas viņa pēkšņi tika vēsta uz izmeklējumu, kurš sen jau bija jāveic. Kronis visam bija tad, kad es izlasīju izrakstē, cik ļoti ir uzlabojies viņas veselības stāvoklis ārstēšanas rezultātā. Un visbeidzot, pēc kāda laika atklāju, ka pēc izmeklēšanas pat nav noņemts plāksteris ar elektrodu (sk. foto).