www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Nepareiza ārstēšana

Gaiļezers Stacionārs - Nepareiza ārstēšana

Vesels, gadiem neslimojis, ierodos uz konsultāciju Gaiļezera slimnīcā, Onkoloģijas centrā. Kosultācija nenotika, bet dakteris S.Beketovs un M.Jakubovskis uzsāka nekavējošu operatīvu ārtēšanu, kā rezultātā dažu mēnešu laikā noārstēja līdz nespēkam un nosmakšanai. Tagad eju pie citiem dakteriem, bet vai izdosiesatgūt veselību, kāda bija pirmsierašanās uz konsultāciju, dakteri apšauba. Jautājums:Kāpē tādā steigā, bez izmeklēšanas, vajadzēja uzsākt nepareizu ārstēšanu?

E

M maris 21.05.2009

Man gailezeraa uroloogs izrakstiija zaales no kuraam gandriiz galus atdevu, neskatoties uz to, ka vinam vel uzmetu naudu pa virsu, beigaas man sanaaca daargaak nekaa buutu gaajis uz privaato kliiniku.

K Krista 30.05.2009

A kāpēc Jūs pats tādā steigā, bez izmeklēšanas, piekritāt operācijai??? Vai tad ārsti vnk noķēra Jūs, nebrīdinot ielaida narkozi un aizvilka uz operācijas zāli?

V vivija 03.06.2009

Gaiļezera slimnīca un Onkoloģijas centrs ir divas atšķirīgas iestādes, tas nekas, ka vienā vietā atrodas!!!

S smaidiigaa 26.06.2009

Patiesībā nav gan dažādas iestādes.Tagad to sauc par Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca kura sastāv no kādreizējās Biķernieku, Linezera, Gaiļezera un Oknko. centra. Tagad ir viena liela slimnīca un ir piem. Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas klīnika Biķernieki vai klīnika Gaiļezers.Protams apkalpojošā personālā sastāvs ir palicis praktiski nemainīgs. Kādam tas bija iespēju laiks, bet kādam pagrimuma laiks un nācās aiziet no kādas labas vietiņas.

D daina 16.07.2009

Manam tētim arī veica nepareizu ārstēšanu, neatrodot slimības cēloni. Rezultātā, veselība ielaista un pēc pusgada citā slimnīcā noteica slimības cēloni. Tagad ceram uz atlabšanu. Bet ja ņem vērā, cik daudz zāļu ir izdzerts un kādas sekas tās ir atstājušas.
Es saprotu, ka ārsti ir tikai cilvēki un kā jebkurā profesijā ir ļoti rūpīgi un mazāk rūpīgi, bet ja Jūs strādājiet ar cilvēkiem, tad, lai cik smagi jums ietu, jums ir jāiedziļinās katrā pacientā un savs darbs jāveic ļoti rūpīgi. Un ja ir vajadzīgs kāda cita speciālista padoms, tad nekautrējoties tas ir arī jāprasa, nevis jāmin pašam, ko tagad darīt un kas viņam varētu būt?

I Inta 22.11.2009

Klīniskajā universitātes?????? slimnīcā, ginekoloģijas nodaļā ārste Grabe, pajautā, kā jūties, un, ja ir sūdzības par sliktu pašsajūtu, tad liek domāt pozitīvi un ordinē miegazāles.Lēti un jauki, tikai tas tomēr maksāja 12 latus diennaktī reiz 10 un paliekošas veselības problēmas.Vai ginekologs ir šauras specializācijas ārsts-proporcionāli apskatamajam objektam?