www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Kardioloģijas nodaļas sanitāre

Gaiļezers Stacionārs - Kardioloģijas nodaļas sanitāre

Gaiļezera kardioloģijas nodaļā diemžēl saskārāmies ar vājprātu. Dabūjām vest prom Omīti, glābt no šīs nodaļas sanitāres.
Daketris bija Ok, ar starpgadījumu, kas parāda, kāda ir kopējā attieksme pret pacientiem un viņu radiniekiem, bet to var pieciest salīdzinājumā ar visu pārējo.
Rupjību, pacientu fizisku aizskaršanu, gan nevar un nevajag paciest un pieciest.
Protams sūdzēšos visur pēc kārtas, jo šo sanitāri tur nevar atstāt darbā..
Ja cilvēks, kurš sevi nevar aprūpēt, izkrīt no gultas tur tiek atstāts stundām.. jo redziet viņa ir dusmīga, ka naktī ir pamodināta un tagad ir jāiet meklēt palīgi, kas iecels tantuku gultā.. jāsaka, ka iemeta nevis iecēla..
Blakus pusparalizēts cilvēks uz kuras pogas spiediena atsaucās tieši pēc 5 Ha, kad bija jānes nākamais ēdiens..
Un mūs sagaidīja ar teikumu = tā jūs te radinieki, plkst 13.00 un 17.00 Jums jābrauc barot, man nav laika.. ja nebūsiet viņa nedabūs ēst vai ēdīs aukstu, kad man būs laiks. ( skaidrā gaišā krievu valodā..). Daketris gan mums sacīja, ko citu, ka tiks gan pabarota, gan aprūpēta.
Un vēl teikums - tādi, ka Jūs te sapūsiet, ja nemaksāsiet!
Šajā nodaļā ir pilns ar veciem tantukiem un onkuļiem, kur retais var par sevi parūpēties, nu kaut nedaudz cieņas pret cilvēkiem.
Nesaku, ka visa nodaļa ir norakstāma, nē. Bija atsevišķas jaukas māsiņas, bija arī tādas, kurām uzdodod jautājumu, saņēmi pretī pārgrieztu ģīmi, neko nezinu runājiet ar ārstu. Atklāti sakot šādi necilvēki nav pelnījuši algas pielikumu ne santīma. Žēl, ka tā.

L leedija 12.11.2012

Sanitāres vārds Alla.

drakonica 12.11.2012

i opjatj Gailezers proslavilsa ja komentirovala zalobu o neatloznoj pomosci v tom ze gailezerse tam toze bilo hamskoje obrascenije teperj ja dumaju mozet tam vse takije ? mozet oni scitajut eto normoj i po takomu principu rabotajut? konecno eto tak ostavlatj nelza prosto med personal obnaglel i strah poteral ne cuvstvujt za soboj nikakoj otvetstvenosti u nih odna otgovorka- kak platat tak i rabotajem- no izvinite sdesj eto ne prokatit vsjo ze recj idot o ziznah ljudej i nado uzestocitj uslovija prijoma na rabotu i po casce ustraivatj proverki ctobi bojalisj a vdrug eta babuska eto podstavnoje lico s proverkoj pustj drozat i obsluzivajut tak kak nado! V konce koncov celovek za eto platit! I zamete ne malenjkije denjgi!!!
I jesco obrascenije k Alle ja neznaju vasego vozrasta no ne zabivajte cto starostj prijdot i k vam i v odin prekrastnij denj vi mozete okazatsa na tojze kojke i s takoj ze sanitarkoj kak vi !

drakonica 12.11.2012

leedija vasej babuske zelaju skorejsego vizdorovlenija!

drakonica 12.11.2012

nu ja tak ponimaju cto tam mnogo takih bomzenes rabotajut kak eta sanitarka.

L leedija 15.11.2012

Viss vēl priekšā. Šoreiz tik tiešām sazināšos ar Slimnīcas personālu, vadību, inspekcijām, visu, ko vajadzēs, jo vēlos pasargāt citus no tādas attieksmes.