Gaiļezers Stacionārs - Haoss sistēmā

Gribēju padalīties pieredzē par tik haotisku darbu. Ja esmu pierakstījusies pie daktera pl. 12, es tieku tikai 14, jo darbinieku vai nu mazizglītotības dēļ, vai nevēlēšanās strādāt vienmēr sanāk juceklis ar dokumentiem un pluss vēl, pat ar visu pierakstu ir jāsēž rindā, jo kāds, kurš nokavējis savu laiku, vai kāds, kurš aizņēmis par daudz.. ir jāgaida, un tas man arī nešķiet normāli, ja dakteris pacientam uz vizīti un pārbaudēm atvēl tikai 15 min!! Gaiļezerā ir tas gaļasmašīnas efekts, jo vairāk pacientu, jo "labāk", kur pacientu nenovērtē pilnībā, tāpēc uz to arī ārsti kļūdās. Nav jau brīnums, ka šajā miteklī nosaka nepareizas diagnozes un ārstēšanu. Un tam visam pa virsu vēl pretīgā mediķu attieksme!

Šī bija pēdējā reize, kad es apmeklēju to iestādi!

M

Komentāri (3)

X xxxx5 22.07.2010

nu šoreiz nevaru noklusēt---jo pirmo reizi biju saskārusies ar minēto slimnīcu---poliklīniku, uz kurieni no tālas provinces vedu un poliklīnikā pavadīju savu kaimiņieni un varu teikt tikai to labāko--reģistratūrā viss okei, izņem numuru, un ar to pašu numuru ej pie dakters, kur jau gaida, rādot tavu numuru un nav tiesa, ka atvēl kādas 15 minūtes-tik cik ir vajadzīgs--tik arī ilgst pieņemšana, un ar visu pārējo viss pārdomāts un patreiz kaimiņiene atrodas slimnīcā un no viņas ir tās labākās atsauksmes, viņa ir izoperēta un ir viss okei--uzmanība no medicīnas personāla puses un viss ir tā kā jābūt---tā ka, varbūt paši esat kašķigi vai skandalozi, bet es tam neticu!

P Peris 06.11.2010

Pedeja reize?
Nu, tad veiksmi Jums nakotne! Cerams ar laiku Jus klusiet arvien veseligaka! Es uzskatu otradi, ja es tiesam rupejos par savu veselibu, rad 2 stundas tik tiesam varu mirigi pagadit. Arsta attieksme ir atkariga no musu attieksmes pret viniem!

P pokupat 13.12.2013

Гайльезерс в очередной раз опозорился. Рвачи не хотят работать. уходят с приема, который еще не закочен! не берут необходимые анализы! Назначают некорректное лечение!!!

Ходила по письму к гинекологу Манджагаладзе. Снова хамство некомпетентность и халатность!!!

Не успела войти обхамили. Ответ нельзя было узнать позвонив. Надо было ехать и забирать в регистратуре. Ответ дали ни как обычно а только по двум позициям. У самой мед образование и знаю что если такой анализ надо доп обследование делать. Несколько раз звонила приходила пока нашли место за 3 лс а не платное как говорили вначале!

Я приехала вовремя на время которое записана. Но врач позволила себе начать орать уже в регистратуре недовольно почему я опоздала! Я еще не опоздала. Было 6 минут до моего времени. У неё в кабинете я была раньше своего времени. Она уже все свернула сказала что анализ взять не может!Медсестра уже ушла.
Почему закончен прием когда я пришла по записи а анализ взять не могут который мне нужен??!Взяла повторный который не нужен и еще к тому же не отнесла его в лабораторию а выбросила т.к. все уже видите ли отключила и медсестра ушла!!!
Я заплатила пришла по записи воремя, даже на 5 минут раньше а за мои деньги мне нахамили и не обследовали как положено и не назначили корректное лечение а на глаз т.к. ответа у врача не оказалось!
Зачем я тогда пришла и платила деньги? Когда мне надо доп обследование?! деньги взяла а доп обследование не собиралась делать. Когда я сказала что почему это? Взяла простой мазок, а мне надо бак посев и соскоб по методу ПЦР. Простой я уже делала у неё. Сказала что у меня все ок. Хотя по ответу видно что надо обследоваться и лечиться. А она выписала мне свечки и по хамски выпроводила. А на каком основании свечи эти мне выписывать ?! Ведь причина не была выявлена, бак посев не был сделан.
Т.е. я должна еще раз идти ко врачу опять сдавать анализы и надеяться что другой врач будет добросовестный!

Зря потратила деньги время нервы!!
Я еще перед ней за её хамской некорректное и некомпетентное поведение извинялась.

Врач Манджагаладзе вела себя неадектатно этике врача и женщины. Рассказыввала как им врачам плохо и как её достали и стой и с этой стороны.

А я здесь причем?
Почему поциент заплатив деньги должен еще психологическую помощь оказывать? И выслушивать это "врачебный" негатив?!
Оказывается ответ я тоже не могу узнать. Не позвонить ни придти, оказывается. Т.е. мой мазок она еще и не собирается посылать в лабораторию! Поэтому и говорит что никак нельзя ни к ней попасть ни ответ узнать!!!
Что за бред?!
Для чего тогда женщины ходят к гинекоглогу ?! только деньги им нести?!
Или все же сдать анализы и узнать оптимальное лечение
Больше в это гайльезерс ни ногой!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes