Gaiļezers Stacionārs - ginekoloģija

15 nodaļas vaditāja BAIBA PAIJA...Cik ilgi var operēt drebelejošām rokām Baiba Paija?!!!Tēlot no sevis neaizvietojamu?!!!Cik ilgi cietīs pacienti viņas izlēcienus?!!!Apsaukašanu, , krievu mauķeles", , slīmās debīliķes", , grūsnās nespejnieces" u.t.Gulēju šinī nodaļā 3 gadi atpakaļ, bet viņas garastāvokļa maiņas nevarēja izturēt neviens !!!Ja slimnieks tiek izoperēts un viņam nedzīst brūce tad vainīgs ir tikai slīmnieks, jo viņam ir tauku slānis par daudz, vai nu slīmnieks ir vispār slīms uz galvu.Pirms operācijas neviens slīmnieku neinformē kas ar viņu būs pēc tam.Izrādās, ka 40 gadīgai sievietei izoperējot olnicas 72 stundu laikā ir jānozīmē hormonālie līdzekļi.Kā slīmniece jūtās pēc operācijas nevienai ginekolģej galva nesāpeja un dakterei PAIJAI sevišķi!!!Ja sliīmnieks uzdod jautājumu, tad viņš tiek uzskatīts par debīlu.ESIET ĻOTI UZMANīGAS STĀJOTIES 15 NODAĻā GAIĻEZERĀ !!!

I Ilona 28.04.2010

Jā, tā nu tur notiek - nodaļas vadītaju vienkārši jāignorē.
Vecs cilvēks ir vecs cilvēks...
Pati esmu tur pabijusi.

I Ieva 17.09.2010

Mīļās dāmas!

Es 8mēnešus skraidīju no viena ginekologa pie otra līdz beidzot nonācu pie dakteres Baibas Paijes un varu teikt tikai visu to labāko.Nosūtīja mani uz visām nepieciešamajām pārbaudēm un visu ļoti korekti pastāstīja un ieteica kā labāk.Varu teikt tikai to labāko par šo dakteri.

V Vecākāmāsa 31.10.2010

Mīļās meitenes, sievietes un kundzes!!!Paskataties vienreiz, kā uzvedaties Jūs, atnākot pie ārstiem...vienmēr vaidat ka sāp ... ka esat slimas... ka vajag Jums palīdzēt...
Bet nauda Jums ir? "Cieti" paziņas ir? Nav?
Tad beidziet vienreiz vainot visus apkārt!!!

Par dakteri Baibu Paiji varu teikt tikai visu to labāko.

I Ilona 31.10.2010

Nu beidzot vadītāja aizgājusi pensijā - sen bija laiks :)

K kadetiite 13.03.2011

es šogad gulēju uz saglabāšanu minētajā nodaļā, protams, ka nodaļas vadītāja bija cita, tačū par nodaļu un par ārstiem es varu teikt visu to labāko! visamaz par tiem dakteriem, ar kuriem man ir bijusi saskarsme! nevienu brīdi nebiju jutusies, ka vajadzētu kādam dakterim samaksāt, jo arī bez tā viss bija forši! īpašī paldies dakterei Pukstei! Arī māsiņas bja ļoti jaukas!

K KRISTIĀNA 02.04.2011

absolūta dakteres B.Paijes nomelnošana esmu gulējusi Gaiļezerā gan pēc dzemdībām, gan citreiz ārstējoties, ļoti prasīga, stingra un laipna daktere, tiesa gan necieš abortnieces ...nu tās necietīs neviens normāls ginekologs starp citu!!!Man ļoti patīk ārsteties pie dr.Paijes un beidziet te dir...!!!
ja esat tagadējās ginekoloģijas nodaļas virsārstes N.Lietuvietes aizstāve, radiniece, kolēģe no dzemdību nama, biķerniekiem, tad labāk paklusējiet, par šo "brīnumu" gan te varēsiet lasīt daudz sūdzības un ne jau savu aizstāvju runas!!! NEKAD NEEJIET PIE dr.NELLIJAS LIETUVIETES!!!

D Dince 21.12.2014

Varu tikai apstiprināt iepriekš rakstīto. Nedod dies tikt Nellijas Lietuvietes nagos! Izpostīs jūsu veselību un pēc tam vēl paņirgāsies par jums.