Gaiļezers Stacionārs - Bezkauniba

Vēlos padalīties nepatīkamajā pieredzē.. Biju stāvoklī, bet aizejot pie Ārsta, tika konstatēts , ka mazajam nav sirdspukstu, bija noticis spontānais aborts, daktere uzrakstija nosūtījumu , lai mazo varetu izņemt lauka, nosūtīja vina mani uz Gailezeru.. Nākamajā rita devos uz to sausmigo iestādi .. Tur biju jau 8os no rita, kamer visu atradu, izstaigaju, pagāja 2 stundas.. Kad papīri tika sarakstīti , mani nosūtīja pie ginekologes.. Es pati biju tada stāvokli , ka turējos,lai neraudatu, bet šī ārste uzvedas briesmīgi.. Beigas pateica, ka parbaudi man netaisisot, jo to darīšot ginekoloģijas nodala.. Tad devos uz ginekoloģijas nodaļu.. Ieejot sava palāta , paveras briesmīgs skats, domaju, ka tur remonts nav taisīts kops ta laika, kad slimnicu uzcēla.. Tikai logi ir mainīti , to varēja redzet.. Grīdas salimetas ar izolenti.. Vecas gultas, mēbeles.. Tad pie manis atnaca medmāsa , aptuveni pec stundas, un jautāja - jus vispar zināt kapec seit esat.. Taja momenta neizturēju un saku raudāt.. Ka ko tadu vispar var pajautāt.. Tas tiesam bija sāpīgi.. Tatad pagāja 2as stundas, un man vajadzeja iet uz to briesmīgo vietu, kur visam bija jānotiek .. Saņēmos un gaju.. Tur daktere nebija parak riebīga, anestezeologes bija jaukas.. Pec visa pectam pamodos palāta, pec kada laika atnaca ta pati medmāsa, kura man uzdeva tos jautājumus un pateica, ka man slimnica esot japaliek 4as dienas.. Es izbrinijos, jo pec parastajiem abortiem laiž majas taja pasa diena, bet man bez iemesla japaliek slimnica.. Teicu , ka nevaru, jo nākamajā diena man bija jālido atpakal uz Angliju.. Tad medmāsa pateica, ka tad visa atbildība bus uz manis , un man bus jamaksa pilna maksa. Protams man nebija variantu, jo arī Rīgā es biju noirejusi dzīvokli, kuru nākamajā diena vajadzeja atstāt .. Aizgaju uz registraturu, tur tika sastadits rekins, kaut ari no manis nedriksteja iekaset naudu, jo es tiku nosutita uz turieni spiesta karta, jo ja man neveiktu tirisanu, butu sakusies asins saindesanas. Kad es to ietaudziju, biju soka.. 185 eiro.. Par ko?! Tur tika mineta cena, ja nemaldos 52 eiro, par diennakts uzturesanos stacionara, bet laiks, ko tur pavadiju, pec tirisanas bija maksimums 1,5 hr.. Talak, maksa par apskati 22 eiro, kaut apskates man netika veiktas, kaut tas bija obligati jadara.. Tada bija mana pieredze saja iestade, nevienam tur nenovelu..

P

Latviešu tautas 25.03.2015

Un kapēc to nedarija Anglijā? Tarifs taču vienads!