: :) 29.08.2009

Kārtējo reizi Gaiļezers, kas ar tiem ārstiem notiek???????

E es 29.08.2009

paņem no gaiļezera med grāmatiņu ar slēdzienu un ārstēšanu un aizej pie cita speča un tad pie jurista, ja piķi gribi izplēst, ja ne tad tad bija kautkāds tur kantoris medicīnas sistēmā, bet labāk ej pie jurista

L ll 30.08.2009

aizej uz Veselības inspekciju, uzraksti iesniegumu. viņi pārbaudīs. bez viņu papīra tāpat neviena tiesa pretī neņems

K Krī 30.08.2009

Ja nemaldos, tad iestāde, kurā var iesniegt sūdzības, saucas MADEKI. Pameklē internetā.

M Marta 30.08.2009

Visi slēdieni un papīri jāsvāc un pa taisno prom uz MADEKI!
Tā ir īstā vieta!

V vendy 01.09.2009

Nav vairs tāda Madekki ir Veselības inspekcija:)
Turklāt ar kādām tiesībām pacients var izlemt, tiek viņš pareizi ārstēts vai ne?Kas viņam medicīniskā izglītība?
Varu tikai apbrīnot cilvēkus, kas bz jebkādām medicīniskām zināšanām izdara secinājumus.

T tyu 10.09.2009

ja pacients zin labāk kaa sevi aarsteet, tad nafig vispār iet pie aarsta

A anest 27.11.2009

taadi sudaini pimpaushi ernesti jau toch labaak zin, vai ir pareizi vai nepareizi arsteeti. veemeklis krata no tadiem pedinjiem. tiesaa vinsh kaadu iesuudzees. nesmiidini tautu, suudulaaci, tapat zaudeesi.

K karina 22.11.2011

Не лечитесь в гайлезерсе врачи безответственные место чтоб лечить человека они дают с лехкастью ему умерать.Хотя у человека было  сердце крепкое давление хорошие и сам он был крепким.! Берут деньги с людей для чего?

D Dince 21.12.2014

Nu es tā kā šaubos, vai tiešām visā Gaiļezera slimnīcā nav neviena laba ārsta, bet, sievietes, ginekoloģijas durvis vērt es jums tur tiešām neiesaku.