www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers 8.nodaļa-Nefroloģijas

Gaiļezers Stacionārs - 8.nodaļa-Nefroloģijas

Neiesaku arstēties Gaiļezera slimnicas 8.-nefroloģijas nodaļā,tas ir medmasu absolutas bezatbildibas paraugs,acimredzot ari nodaļas vad.neraugās kas tur notiek...sajauktas zāles,aizmirstas sistemas(ka dēļ man radās sarežģījumi...)

U

L lelde 07.03.2006

medmaasaam nav ne prasmju ne zinaashanu,lai prasiitu lielaaku algu.....par vienaldziibu un nekompetenci pietiktu arii ar 50 latiem,profesionaalaam dziivoklju izkraapeejaam un naudas izspiedeejaam vajag lielaaku algu?bet varbuut policijai laiks panjemt taas medmaasas pie dziesmas ...iipashi juurmalas slimniicaas!

I Ina 07.12.2006

Cienītie pacienti!Šobrīd mūsu valstī ir pieejama arī ārstēšana privātklīnikās kur jums sniegs adekvātu ārstēšanu un aprūpi,līdzjūtību un emocionālo komfortu,bet tomēr JŪS nonākat pie mums valsts klīnikās un sākat vienkārši terorizēt personālu ar savām muļķīgām pretenzijam,traucējot nodaļas darbu.Vienkārši netraucējiet strādāt un atceraties par citām ārstēšanas iespejām par atiecīgu samaksu.

M Marta 15.01.2007

Cienītā Ina Dārziņa!Lai arī MĒS nokļūstam pie JUMS valsts klīnikās, MUMS ir tiesības būt ārtsētiem! Starp citu, JŪS tak saņemat algu no MŪSU maksātajiem nodokļiem!!! un vēl, ja jau JUMS MĒS tik ļoti riebjamies, nu tak dibiniet savas privātās klīnikas un raušiet naudu :) bet laikam JŪS tāds suck ārsts.

R Rita 22.03.2007

Kā maksā tā strādā!

S sandis 15.10.2007

Isteniba medikiem vajadzetu but savos darba augstums, bet ja paskatamies par kadu algu musm pras nenormalo aprupi, tad piekritu nefologijai, ka maksa ta strada, vispar vareja neko nedarit apr siem nozelojamiem grasiem, piem man ir pofig LV veselibas sistema, braucu stardat uz UK kur manu darbu novertes, milie pacienti driz jus pasi varesiet spraust sev venas sitemas un spricet dupsos, jo valsts neko nedara, kadri aizbrauc,,,