www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Vienaldzība/ieriebšana

Gaiļezera slimnīcas 15.nodaļa - Vienaldzība/ieriebšana

Labdien! Biju Gaiļezera slimnīcā no 2009.gada 27.marta. Pirmie brīnumi man bija, ka dienā jāmaksā 12ls, ēst dod tikai putras, ko laiakm suņi neēd... Tad izrakstoties uzzināju, ka arī akūtam slimniekam pieprasa 30ls par anestēziju, gala rezultātā par 4 dienām 78ls... Un ārstu attieksme nekāda. Kad vaicā Ginekoloģijas nodaļā, kas man ir par vainu, atbilde seko - gienkoloģisks iekaisums! It kā šajā nodaļā varētu būt kuņģa čūla! Ar ilgu stiepšanu uzzināju, kas man kaiš. Tad, grib turēt pēc iespējas ilgāk, jo dakteriem tak par to procenti nāk, neba mana veselība interesē. Kad pateicu, ka man nav tādas naudas, lai ilgāk tur uzkavētos, tikai paskaidrots, ka man vēl jāguļ ir slimnīcā, jo ir nopietns iekaisums, bet tavu brīnumu, kad izrakstīja, slimības lapa man tika dota pēc slimnīcas uz vienu dienu bez iespējas manam ārstam to pagarināt, jo tika noslēgta. Kā tad tā?? Slimnīcā ilgi būtu vēl jāārstējas, bet kad laiž laukā, tad uz reiz var uz darbu ar visu balto sejas izteiksmi, jo biju zaudējusi ļoti daudz asiņu??? Un zāles nekādas neizrakstīja.. Vai tā nav ieriebšana pacientam, ja tam nav ko maksāt??? Turīgie dzīvos, bet nabagie laikam ... Bet nobeigumā piebildīšu - Māsiņas tur ir laipnas un jaukas, paldies viņām par visu!!!

A Aliina 03.08.2009

Доктор Ренате Ренемане 15 отделение -ГИНЕКОЛОГИЯ.

В палатах для сохранения беременности и интенсивной терапии нет горячей воды, во всём 15 ом отделении нет хотя бы тёплой воды.Кипятка там не допросится, выдаётся только по утрам в виде еле тёплой водички. Под вечер, когда начальство уходит мед персонал ленится и не удосужится привезти капельницу, заставляют идти к ним в их комнату и делать ёё там. Хотя больным прописан постельный режим.С врачом поговорить не реально, никто ничего не говорит, лишь твердят: "всё будет в выписке".
С тяжелым диагнозом меня выписали на 3 день, т.к. больница была переполнена и не хватало спальных мест. С таким же диагнозом девчонки там лежали по 7-10 дней( когда в отделении было мало людей), что подтверждает мою быструю выписку дефицитом спальных мест. Мед персонал злой, хамит и обзывает больных наркоманками, просто потому что у них температура под 38, а в кабинете открыто окно и их трясёт от холода, приравнивая это к ломкам. На 3 день прибывания там мне заявили, что воспаление ещё есть лейкоцитов много, но они лечить дальше не будут и нужно продолжать терапию у своего врача, т.к. у них интенсивная терапия и дальше за лечение они не отвечают. Как только я получила выписку на моё место тут же подселили другую больную...
ОТВРАТИТЕЛЬНАЯ БОЛЬНИЦА И НЕКВАЛИФИЦИРОВАННЫЙ МЕД ПЕРСОНАЛ.

I Iveta 10.09.2010

PIaklnīgi piekrītu par 15.nodaļu kopumaa pretiiga atteiksme. bet daktere Renemane gan tā nav, par kuru tas tiek rakstits..ari man no rita pec operacijas bija jaludz aizvert logu, jo ari durvis 2 h staveja valaa un teicu ka baroju berninu ar kruuti un negribu apsaldet krutis, jo nevareju pati vel celties lai to logu aizvertu, bija auksts un lietains, bet 3 h laikaa logu neaizvera un durvis arii nee. kaa arii pec operacijs 30 h laikaa nepiegaja neviens no arstiem ne arsts, ne dezhurasts vakaraa.bet naakamajaa ritaa jau izrakstija. Un kat reizes 10 teicu, visiem no pasa saakuma, ka baroju bernu ar kruuti - man izrakstija antibotikas ar kuraam bernu barot nevar, bet maajaas ejot izrakstija citas antibiotikas - pussinteetiskaas, ar kuraam var barot berninu|!!!