www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Zangus Pīlaps/Ārstēšanas kvalitāte

Gaiļezera slimnīca - Zangus Pīlaps/Ārstēšanas kvalitāte

Aizbraucot uz Gailezera slimnīcas traumpunku ar sūdzībām par sāpēm, diagnoze tiek noteikta tikai paskatoties uz cilvēku. Ka izrādās rentgens vispār nav vajadzīgs, laikam jau ārsts ir ekstrasens, ja var noteikt ar acu uzmetienu ir lūzums vai nav. Šādu diagnozi man draugi var noteikt ari mājas, un nevajadzēs tad veikt celu līdz slimnīcai. Tagad pat nezinu ticēt ārstēšanas ieteiktajai metodei vai varbūt pielietot sentēvu līdzekļus. Tāpat jau diagnoze ir izzīlēta no zila gaisa. Paskatījāmies un noteicam-izmežģījums, lūzuma nav un apstiprinājumu tam nevajag, un ari jebkādi izmeklējumi laikam ir lieki ar šādi wm speciālistiem kuriem acs ir ka rentgens.

S Studente_Med 26.01.2016

Ne vienmēr vajadzīgs rentgens, - ir jāizsver tā nepieciešamība, jo tas tomēr nav lietojams pa labi un pa kreisi, starojuma dēļ. Ja ir tikai sāpes, locītavas var kustināt, tad visticamāk, tas tiešām nav bijis lūzums, - domājams, speciālisti, kas ne pirmo dienu redz dažāda veida traumas, zin simptomātiku, kāda ir pie sastiepuma un kāda, pie lūzuma. Nav nekāda sakara ar īpašu - rentgena redzi.

A Anda B 03.07.2021

'Man iznāca diezgan ilgi gulēt Gaiļezerā pēc traumas. Un par dakteri Zangus varu teikt tikai pašus labākos vārdus. Vinš nebija mans ārstējošais ārsts, bet, ienākot palātā, ar katru aprunājās, palātas kaimiņienes ārstēja ļoti profesionāli, vecās kundzītes sauca par mammiņām. Vispār ļoti profesionāli ārsti 18. nodaļā.