www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Nekaunīga attieksme ņirgāšanās par cilvēku!

Gaiļezera slimnīca - Nekaunīga attieksme ņirgāšanās par cilvēku!

Vai šeit vispār ir jēga rakstīt kādu sūdzību? Cik un vai vispār ir tādas, kuras tiek ņemtas vērā? Es saprotu, ka medicīnas darbinieks ir tāds pats cilvēks, kā es, un tieši tāpēc vai tas dod tiesības ņirgāties par cilvēkiem? Uzsveru slimiem, kas paši par sevi nevar parūpēties, lai kā viņi paši to vēlētos. Mīļie medicīnas darbinieki, arī jums ir savi radi un mīļie cilvēki, arī viņiem kādreiz būs nepieciešama mediķu palīdzība, ne vienmēr jūs būsiet viņiem blakus utml., aizdomājieties kādreiz, kā jutīsies jūsu mīļie, ja viņi nokļūs šādu, nebaidos no šī vārda -"zvēru" rokās? Jūs paši izvēlējāties šo profesiju! Vai jums liekas, ka nestaigājošu, slimu, vecu vīru, bet nenoliedzami dzīvot gribošu, var izlikt koridorā uz krēsla (viņam ir grūti pat nogulēt,jo sāp mugura un kājas) un pateikt- Tev viss ir izdarīts,brauc mājās! Man pa telefonu atbildēja, ka šeit nav nekāda uzgaidāmā telpa un lai savācam viņu ātrāk. Cik ir tādu cilvēku, kuri patiešām paliek uz ielas, jo nevar paiet un nav radinieki, kuri viņus var aizvest mājās un ieguldīt silta gultā? Kam ir jāraksta, kas ir jādara? Vai tiešām neviens nedzird un neredz? Vai tiešām visiem liekas, ka viss ir kārtībā?

M man 21.09.2017

Jūs varat rakstīt personīgi slimnīcas vadītājai uz e-pastu: [slēpt]@aslimnica.lv

BondsBonds 22.09.2017

Par ko ir sūdzība?

č Čupakabras 13.10.2017

Situācija drausmīga, piekrītu. Bet ko tā nabaga medmāsa var izdarīt? Ko tu iesaki? Nu nav tur viesnīca, kur visus izguldīt, pabarot un vēl izrunāties. Diemžēl personāls šajā gadījumā ir bezspēcīgs.

M MarisGarais 04.07.2018

Neredzu ko medicīnas darbinieks var izdarīt? Tur ir problēma personīgajā dzīvē, kas būtu ja tagad ar ātrajiem sāktu vadāt uz mājām un guldīt gultās? Nevaienam palīdzēt nevarētu.