www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Viss rupjākais ģinekologs

Gaiļezera slimnīca/KRISTAPS ŠNEIDERS - Viss rupjākais ģinekologs

Biju pie ginekologa KRISTAPA ŠNEIDERSA "Gaiļezēra slimnīcā". Man bija ārkārtēja situācija, jo problēma radās brīvdienās, bet mana daktere pieņemt tikai darba dienās. Mani nosūtīja pie tā KRISTAPA ŠNEIDERSA, viņš man bez jebkāda mulsinājuma paziņoja, ka es viņu atrauju no operācijas, un lai es ietu pie savā ārsta.Tālāk:"Ko Jūs te darāt? Jums taču nekādas redzamas kaites nav!" PAT NEIZZINOT KAS MAN KAIT! Pēc tam, uzdeva daudz lieko jautājumu, un nepārbaudot ne asinsspiedienu, ne krūtis, ne pulsu-savā maģiskajā kartiņa atzīmēja ka viss ir kārtība un pārbaudīts! Jā, apmeklējums ir lēts-3Ls, bet tās taču nenozīme ka sievietes ir jāuztver ka cūkas! Mīļas sievietes nekad neejiet pie tā daktera, kuru rupj TIKAI tas, lai jūs nenomirtu tieši viņā kabinetā. Neēsiet vienaldzīgi un kopā mēs varēsim apkarot netaisnību un likt dakteriem cienīt pacientus! ATCERIETIES: KRISTAPS ŠNEIDERS- IR BRIESMONIS!!!

J

H Hugo 22.03.2011

Vajadzēja sākumā izstāstīt savu problēmu nevis ļaut lai meklē. Ja jau brīvdienā iet pie ārsta pie kam ne sava, tātad problēma bija. Kāpēc nepastāstīji par to ārstam?

V valis 22.03.2011

Kā var ko pastāstīt ārstam, ja ārstu tas neinteresē?Ārsta pienākums jautāt par ko sūdzās pacients.Nedomāju, ka paciente iegāja kabinetā, lai paklusētu.Sūdzība par to, ka ārstu neinteresē pacienti, ka viņš neizmeklējot un neiztaujājot raksta-vesels.

E Eseessesesesesees 22.03.2011

Paklau - tu izstaasti man populaari, kas taa tev par aarkaarteeju ginekologisku probleemu, ja pie aarsta jaanesas briivdienaas? It kaa dziiva veel esi, jo raksti internetaa, varbuut tam dakterim bija taisniiba - nebija mirstamaa kaite un mieriigi vareeji aiziet darba dienaa pie savas aarstes. Nafig ginekologam aarkaartas situaacijaa ir jaameera assinsspiediens un jaatausta kruutis. Vins vareetu asinjosanu no attieciigaa gala aptureet vai tamliidziigi, bet ne jau vienu nogribeejusos jumpravu cita pacienta operaacijas viduu apgraabstiit...

E evil28x 23.03.2011

Ja, ja Gailezera slimnica ir tads viens ginekologs, laikam tas bija viņš. Man vasara bija dzemdibas, taisija ķezergriezienu, un kad izrakstīja no dzemdību nama nakamaja diena uzsakas baiga strutošana vieta kur reta keizerim. Atbraucu uz Gailezeru, mani pat negribeja pienemt.ka sacija gudrais ģinekologs:-viņu vajag operet, bet mes to operāciju netaisiim, kapec mums jalabo citu arstu kludas. Un aizsutija mani uz citu slimnicu. Laikam jau tbija tas Šneiders, jo vardu tocno atceros ka bija Kristaps.

L lalalā 23.03.2011

nu nezinu.Man nācās kaimiņienei būt pie šī dakteraun var teikt tikai to labako, atklāja vainu uzreiz un pat uzstāja nekavējoties operēt, nu tagad viss viņai veiksmīgi izdarīts un viņa tikai to labāko saka par dakteriem:Kristapu Šņeideru, Allu Nesterenko, kas viņu operēja, nezinu ārsti kā sauv-ķimijterapijas ārste un viss personāls esot ļoti labs, atzinības vārdus tikai dzirdu, nu nedod dievs nevienam tur nonākt, bet rakstu, ko zinu.

F fifa 28.03.2011

Nezinu gan. Es pie viņa biju ar problēmām, atveda naktī, viņš ātri bija klāt, iztaisija analīzes, uztaisija sono, nomierināja. ielika nodaļā un tur pavadīju gandrīz 3 nedēļas. Kad satikāmies nodaļā vienmēr mani sveicināja un paprasīja kā ar veselību. ļoti labs un mierīgs daktris

F fifa 28.03.2011

Nevajag skriet ar katru sīkumu uz slimnīcu. Zinu to dakteri- strādā ātri un mierīgi, bet nevar ciest ja ar katru sīkumu uzreiz slimnīcā metas, bet neiet pie sava daktera

F fifa 28.03.2011

Beidziet apmelot labu dakteri. Varu par Dr. Šneideru teikt tikai labas lietas. Arī es pie viņa biju brīvdienā, vēlā vakarā. Nesaucu ātros, vīrs atveda. Kamēr biju kabinetā, dakteris uzreiz māsiņai pateica kādas analīzes jāņem un paralēli ar mani runāja. Pēc tam teica ka jāuzliek sistēma un drusku jāpaārstējas- pēc tam redzēs vai būs jāpaliek slimnīcā. Pats paprasija, vai esmu atbraukusi viena un vai piederīgie gaida, lai pazvanu viņiem ka pēc kādām 2stundām ticamākais ka tikšu mājās. Es biju aizmirsusi telefonu pie vīra ar mēteli un dakteris pats piedāvāja iedot savu tel, lai piezvanu vīram un pasaku kā ar mani ir un nomierinu viņu. Pēc tam gan aizgāja operēt un atnāca tikai pēc 3stundām, bet vienalga palaida man patika, ka viņš tā mierīgi ar mani parunāja un saārstēja, galvenais, ka ĻĀVA PIEZVANĪT VĪRAM, kurš bija galīgi satraucies. Tagad man viss kārtībā un pēc mēneša gatavojos dzemdēt.

F fifa 28.03.2011

man arī tas dakteris nepatika. atteicās man taisīt abortu. visiem ginekologiem tas ir jādara.

M meitene. 23.04.2013

Man gan šis dakteris patika. Biju pie viņa 3 gadus atpakaļ (arī sestdienā, izsaucu ātro palidzību) bet atceros un varu pateikt tikai labāko. Un kad skatījas ar spoguli vispār nebija sapīgi, atšķirībā no citiem dakteriem.

P.S. Ģinekologam nav jātaisa abortus visiem, jo ne katrai sievietei tas var būt bez sekam.

xy-files 20.10.2014

>fifa
Tev laikam ir personiibas dubultoshanaas / shizo ja, vienaa komentaaraa slave sho dakteri un tad naakamaa saki ka tev arii vins nepatika! Ar galvu nedraudzeejies?

Un manupraat viirietis-ginekologs ir galiigi garaam. Shie kungi ir mazliet ar seksuaalaam novirzeem.

M Minnite 11.01.2015

Paskatieties mekleetaajaa- dr.Kruumina !!! Mati celjas staavus...