www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Zane Krabe, ginekoloģe

Gaiļezera slimnīca (Ginekoloģija) - Zane Krabe, ginekoloģe

Labdien vēlējos informēt cilvēkus par ļoti nelaipnu ginekoloģi Zani Krabi, kas tur strādā ginekoloģijas nodaļā, biju ievietota uz saglabāšanu slimnīcā un gadījās kā ārstējošā ārste Zane Krabe, viņa bija tik nelaipna un viņai patīk ņirgāties un izsmiet pacientus, ar nelaipniem un riebīgiem izteicieniem un zemisku skatienu.
1. Viņa uzskata ka bērniņš peldas žļurgā vēderā,
2.Viņa jautā kā jūties, es atbildu ka man sāp galva uz ko viņa atbild man arī un aiziet prom...
3. ka pajautā kas man kait, viņa nespēj normāli atbildēt nepasakot ko dzēlīgu, kad saku ka es uztraucos par mazo viņa atbild nu tad uztraucies tālāk un aiziet projām...utt. Šie ir tikai daži no izteicieniem!!!
Esmu ļoti vīlusies un nevēlos šo ārsti vairs redzēt ne dzirdēt, jo ikreiz kad viņu ieraudzīju mani pārņēma uztraukums, kaut gan pirmais nosacījums bija mierīgi gulēt un nedrīkst satraukties, bet šī ārste darīja visu lai satrauktu mūs ... nesaprotu kā šī ārste vel nav atlaista par savu uzvedību!!!Viņa ceļ neslavu slimnīcas ginekaloģijas nodaļai!!!Nevienam neieteiktu apmeklēt šo ārsti!!!

S sh 09.12.2009

Turies meitēn, mūsu medicīnā ir daudz tādu kropļu...un ne tikai medicīnā

I Interesanti 09.12.2009

Un kā jau iepriekš rakstīju - ginekoloģe nevar līdzēt pret galvassāpēm, viņa ārstē pavisam ko citu. Tabletīti pret sāpošu galvu varēja taču māsiņai palūgt.

M Marina 09.12.2009

Atkal viena grūtniece, kurai pasaule griežas apkārt

M Maija 10.12.2009

Komentētājai Interesanti 09-12-2009
Vai jūs nezināt, ka neviens orgāns vai process organismā nav pats par sevi, ka viss ir saistīts. Ja grūtniecei sāp galva, tad viens no iemesliem var būt asinnspiediens, kas ir ļoti aktuāli grutniecībai un tās saglabāšanai. Domajiet, ko runājat par tabletītēm, kuru var iedot grūtniecei māsiņa resp. mazizglītota sieviete. bIzskatās, ka jūs neesat izglītotāka (-s) par masiņām. Slikti, ka ārsts neredz cilvēku kopumā. šai ginekoloģei sievites reducējamas līdz dzimumorgāniem. Daudz ir tādu dakteru, kuri pacientus redz tikai kā orgānu komplektus.

S Sandra 10.12.2009

Vēvere Marija ir jauka dakterīte .Varbūt vajag nomainīt ārsti .

A Agnese 10.12.2009

Diemzel musu valsti nav nekadu cienu pret cilveku, ka tadu.Neviens no mums nav vajadzigs!Principa Jums vajag sudzeties Veselibas inspekcija par tadu neetisku uzvedibu, bet ...rezultats diemzel varetu but negativs, jo emocijas nav galvenais un tas ir nieks-jo daudz cilveku jau sudzejas un visiem bija teikts, ka vini loti emocionali un viniem pasiem jamaina savu uzvedibu!
Mana draudzene -NMP arste nevar atrast darbu un nevar pat aizbraukt Anglija, jo arstu associacija nedod vinai izzinu par to, ka vina esot seit registreta.Un ziniet kapec?Tapec, ka vina nemaksaja biedru naudu (50 Ls gada)un neapmekleja dargos kursos, jo vinai vienkarsi nebija naudu to darit(pasi ziniet ka ir ja tev ir gimene, berns, vecaki-pensionari).Un tagad vina sez bez darba, jo 1 slimnica ir slegta.
Streikot vina negrib, jo zin ka tas nav nekadas jegas-paskateties uz tiem cilvekiem kuri streiko tagad un uz vienu kas bija hospitalizets.Neviens nepienaca klat un tikai, kad atbrauca atra palidziba musu premjers, redzams ar lielo cienu, jo nokopeja visu saturu no interneta uz 5 lapam un iedeva vienkarsi palasit...!!!

H hmm 10.12.2009

Jā, dr. Zane Grabe nav laipnības kalngals arī pieņemot pacientus tādā smalkā privātā klīnikā kā Premium Medical. Tomēr, ja ārsts prot atrast problēmu un to likvidēt, tad ir "sīkumi", kurus var pieciest- laba veselība ir galvenais. Bērna gaidīšanas laikā gan šos "sīkumus" pieciest nevajadzētu- lai veicas ar jauka ārsta atrašanu grūtniecības novērošanai! Nākamreiz ieteiktu griezties Stradiņos, tur ir tiešām ļoti jauki speciālisti.

I Interesanti 10.12.2009

Maijai
Es savos 16 paldies Dievam neesmu nekad bijusi grūtniece, toties labi zinu, ka asinsspiedienu nomērīt prot arī māsiņa, un arī tabletīti kaut vai pret to pašu spiedienu arī var iedot.
Starp citu mdaudzām māsiņām ir augstākā izglītība, par mazizglitotajām viņas nevar nosaukt.
Ja paliec stāvoklī, nevajag iedomāties, ka nu visa pasaule tik ap tevi griežās. Domājams tiem ārstie ir daudz smagāki pacienti, kuriem pievērst uzmanību.

D D 10.12.2009

Jā, nu Grabe man liekas ir diezgan nelaipna, varbūt Premium medical, kur par vizīti prasa bargu naudu, ir savādāk, bet Gaiļezerā- ir ginekologi, kas sievietei liek justies kā pēdējai m..., jo ir saslimusi ar kādu kaiti...tas skatiens, teksti...brrr. Ko tad viņa strādā, ja ir tik grūti? Nu maksā maz, bet cilvēki tāpēc nav vainīgi.Es saprotu arī ārstus, bet nu- attiekme briesmīga, ir tik bail saslimt, jo tu būsi kārtējais kuņģis, aknas utt. Bet doki- kā maksā, tā strādā.

D dianite76 11.12.2009

Interesanti

Tad jau Tev, meitēn, nav sajēgas, kas ir saglabāšana. Un nedod Dievs pašai tādu nelaimi piedzīvot.

Novēlu, lai Tava grūtniecība, ja tāda būs, noritētu bez komplikācijām, jo savādāk kodīsi pirkstos.

E Elīna 11.12.2009

Tjā, var redzēt, ka padomju laiku attieksme zeļ un plaukst.
Pie kam atrodas "tautas balsis", kurām augšminētās ginekoloģes (un es nevaru nosaukt viņu savādāk, kā vien - kuce) attieksme liekas NORMĀLA.
Jau mēnesi diendienā uzturos Charite klīnikā Vācijā, un šeit, piemēram, pat mazākās izmaiņas pretsāpju līdzekļu lietojumā tiek saskaņotas ar ārstējošo ārstu. Latvijā ārstu pienākums ir atbildēt uz jautājumiem (un pat tad viņi to nedara), attīstītajās valstīs - ārstu pienākums ir pastāstīt pacientam par visām veicamajām manipulācijām un to riskiem. Nevaru iedomāties, ka šeit kādam no medicīnas personāla pat prātā ienāktu ņirgāties par savu pacientu, un ja tāds precedents notiktu, viņu, visticamāk, atlaistu no darba pēc lietas izskatīšanas n-tajās ētikas komisijās.
C'mon - beidzam pieciest, ka pret mums visiem un īpaši topošajām mammām, kurām vajag 3x vairāk iejūtības, izturas necilvēcīgi!

E Elīna 11.12.2009

(un nevainosim mazās algas. Tas ir tikai un vienīgi personiskās attieksmes jautājums)

D Dace 13.12.2009

Interesanti būtu uzzināt Maijas izglītības līmeni? Vai tik nebūs skolotāja...

D Dace 13.12.2009

Agnese! NMP ārsti 1.slimnīcā nestrādāja!

K kristy 14.12.2009

Dr. Grabe taisot man duglasa dobuma punkciju...vai kaut kā tur saucās tā briesmīga analīze, kur ņem maziņu gabaliņu no dzemdes un taisa analīzes uz vēzi...pat neuzgaidija kāmēr iedarbosies anestēzija...es laikam kliedzu uz visu nodaļu, bet viņa tikai vienaldzīgi pateica "Vai tiešam tik sapīgi"? Visu mūžu to atcerešos...:( Bet kad uz maniem kliedzieniem uz kabinetu ienāca kāda otra daktere, un jautāja kas ir noticis, viņa atbildēja "Nezinu, tadu reakciju uz šo analīzi redzu pirmo reizi".

A Agnese 14.12.2009

Stradaja, stradaja- reanimacijas nodala.
Protams es nepiemineju, ka vina esot reanimatologe-anesteziologe.Sorry.

T tizla durbe 17.12.2009

man patika tās idiotes komentārs, kurā medmāsu viņa nosauca par mazizglītotu sievieti:))

V Vija 02.01.2010

Liekas, ka visas ginekoloģes-šausmones strādā Gaiļezerā. Esmu "izbaudījusi" gan Renemanes, gan Paijes attieksmi. Kamēr radi vai pati nesamaksā ķepā, tikmēr pat klāt nenāks. Attieksme nelaipna, iedomīga un pavirša. Vispirms uzstāda diagnozi - ārpusdzemdes grūtniecība, tad izlamā par mauku un paziņo, ka tūlīt operēs. Tajā brīdī atbrauca vīrs, iedeva tai maitai "dr." naudu, un "dr." Paije izlēma uztaisīt US [sonogrāfiju], kur ieraudzīja, ka nav nekādas grūtniecības, bet smags iekaisums!

Pirms gadiem biju tajā nožēlojamajā nodaļā un pieredzēju arī šādu skatu: biju blakus krēslā uz apskati, kad tajā pat telpā kādai jaunai meitenei taisīja vēdera dobuma punkciju BEZ ANESTĒZIJAS! Viņa, protams, ļoti kliedza, bet dr.Katlapa un dr.Renemane viņu turēja un lamāja par mazgadīgo mauķeli, palaistuvi utt!

Toreiz "dr." Paijes protežē bija tāds jauns dr.Gailis, kurš, kad mani ieveda nodaļā 6šos no rīta [tad man bija 19.g.], izņirgājās par mani pēc pilnas programmas. Piemēram - man sāpot vēders, jo manam vīram laikam esot liels pimpis un viņš mani dziļi drāžot!!! Kāda nodaļas vadītāja, tādi nodaļas ārsti! Ienīstu šos "mediķus".

S solarisas 19.07.2010

Nedēļu atpakaļ izrakstījos no Gaiļezera ginekoloģijas nodaļas. aizveda mani uz turieni ar ātrajiem un atklāja lielu audzēju. Operēja mani dr. Lietuviete ( jaunā nodaļas vadītāja) attieksme ļoti pozitīva, profesionāla. Visu paskaidroja kas un kā, ko darīs, kādas sekas. Tā nu sanāca. ka operācijā šķiros no aud''eja un no vienas olnīcas. Daktere tiešām iejūtīga, bet varbūt tas tāpēc, ka pateicu viņai, ka viņa ir profesionāle un es viņai vienkārši uzticos. Katrs mēs daram savu darbu un es netaisos viņu koriģēt.

Par jaunajām māmiņām, kurām vajadzīga ūber krutā uzmanība, super puper laipnība un ārprāc kaut kas nav izdarīts viņuprāt korekti. Mīļās atcerietes, ka jūsos trako hormoni un jūs visu uztverat daudz saasinātāk. Pēc pieredzes varu teikt, ka reiz mana plaātas biedrene kas bija uz saglabāšanu izplūda histērijā, kad ārste vizītes laikā pajautāja vai nav kas noticis jo vakar meitene izskatījusies daudz labāk bet shodien esot tāda kā nobažījusies par kaut ko . Pacientei no tā sākās hiistērija ka ārste viņu esot par neglīteni nolamājusi un l'idz vīra apciemojumam tur diez kas bija sacerētys klāt.
Secinājums : viena pagale nedeg ) un mīļās dāmas paskatīsimies pašas uz sevi un savu uzvedbu tikai tad vainosim citus ? :)

Z zzz 19.07.2010

Nesaprotu, kādēļ gandrīz visās gin. nod. tieši sievietes pacientes visbiežāk apsaukā par maukām - vai tādēļ, ka pašas tādas ir un zina, ko runā, vai tādēļ, ka viņām ir kompleksi, jo pašas ir nedabūjušas?