Gaiļezera ginekologi - ginekologi

Liekas, ka visas ginekoloģes-šausmones strādā Gaiļezerā. Esmu "izbaudījusi" gan Renemanes, gan Paijes attieksmi. Kamēr radi vai pati nesamaksā ķepā, tikmēr pat klāt nenāks. Attieksme nelaipna, iedomīga un pavirša. Vispirms uzstāda diagnozi - ārpusdzemdes grūtniecība, tad izlamā par mauku un paziņo, ka tūlīt operēs. Tajā brīdī atbrauca vīrs, iedeva tai maitai "dr." naudu, un "dr." Paije izlēma uztaisīt US [sonogrāfiju], kur ieraudzīja, ka nav nekādas grūtniecības, bet smags iekaisums!

Pirms gadiem biju tajā nožēlojamajā nodaļā un pieredzēju arī šādu skatu: biju blakus krēslā uz apskati, kad tajā pat telpā kādai jaunai meitenei taisīja vēdera dobuma punkciju BEZ ANESTĒZIJAS! Viņa, protams, ļoti kliedza, bet dr.Katlapa un dr.Renemane viņu turēja un lamāja par mazgadīgo mauķeli, palaistuvi utt!

Toreiz "dr." Paijes protežē bija tāds jauns dr.Gailis, kurš, kad mani ieveda nodaļā 6šos no rīta [tad man bija 19.g.], izņirgājās par mani pēc pilnas programmas. Piemēram - man sāpot vēders, jo manam vīram laikam esot liels pimpis un viņš mani dziļi drāžot!!! Kāda nodaļas vadītāja, tādi nodaļas ārsti! Ienīstu šos "mediķus".

V

R rojs2 02.01.2010

Ja es būtu sieviete un mani āds mediķis, stāvoklī esošu, izlamātu par mauku, es viņu nudien iesūdzētu tiesā.

Z zane 03.01.2010

Nu jau 10 gadus atpakaļ arī biju uz konsultāciju pie Dr Paijes un uztādījaviņa man nepareizu diagnozi, braucot mājas pat raudāju, jo cilvēcīgu attieksmi no viņas nesagaidīju.
Paldies dievam, ka tada diagnoze man nebija un paldies dr I.kaļkei kura mani nomierināja un izārstēja!

D dillemille 03.01.2010

Godīgi sakot- neticu tādiem stāstiem!!! Varbūt tāpēc, ka pašai nav nācies saskarties ar tādiem mediķiem, bet varbūt arī tāpec, ka cilvēkam drīzāk runā emocijas.

I Ilona 04.01.2010

Ari es tur biju un nodalas vaditaja neievero nekadu pieklajibu pret pacientem, atlaujas par daudz.

A Agnese 04.01.2010

Gailezera slimnicas ginekologijas nodala tas ir pedeja vieta kur normalam cilvekam jabrauc slimibas laika.Kad es biju grutniece-man tur ielika uz saglabasanu un ko es tikai nedzirdeju mana adresi(es iestajos 3 nakti), ka esmu mauka-tas bija visspieklajigais.Paldies Dievam, ka pec 2 dienam es bija parvesta uz Stradiniem, jo man atradijas sirds patologija, jo preteja gadijuma domaju, ka man nebutu tagad bernina.Nodalas vaditaja gaja apkart mani un visu laiku piedavaja abortu un vispar bija neapmierinata ka es atsakos no vingrinajumiem (man bija asinosana)un guleju gulta visu dienu-tas bija pec vinu vardiem stulbi.Vina man propogandeja, ka asinosana var apstaties pec fiziskas slodzes, jo muskuli bus stiprak un gan urinpuslis darbosies labak, un kad es pajautaju kada tie ir ligatura ar urinpusli vina bija loti nikna un pateica, ka vispar man ir laime, ka es gulu nodala.Es meginaju sudzeties MADEKI, bet bez redzama rezultata, jo ticu, ka roka roku mazga it ipasi kad viena roka pieder nodalas vaditajai.Par meitenem ar iekaisumiem es vispar neko nevaru labu pateikt, jo attieksme pret viniem bija vissliktaka.

I Inga 19.01.2010

Par dr Katlapu es negribētu piekrist, viņa ir ļoti iejūtīga un laba daktere!

K KAS 20.01.2010

Pilnīgi piekrītu par dakteri paiji. Jā, iespējams viņa ir alba speciāliste, bet ar šādu attieksmi pret pacientiem, nav iespējams novērtēt viņas ārsta spējas, jiss ko dzirdi ir apvainojoši komentāri, kas noteikt nepalīdz gadijumā, ja jūties slikti. Kā var strādat par ģinekoloģi, ja tu uzskati, ka visas pacientes ir vieglas uzvedības sievietes?

D Dita 16.02.2010

Esmu bijusi Gaiļezera 15.nodaļā 2008.gadā, man tika veikta diezgan smaga operācija.Nu nevaru es piekrist šeit lasītajam, tieši otrādi, man likās ļoti laipns personāls. Dr.Renemane ir ļoti uzmanīga, zinoša, visu sīki un smalki, ļoti saprotami izskaidroja, pēc operācijas turpinu iet pie šīs ginekoloģes, esmu ieteikusi arī kolēģēm un visas gan ir bijušas apmierinātas. Kas attiecas par 15.nodaļu-lai vēl visur būtu tāda kārtība kā šajā nodaļā, kad pēc gada biju citā Gaiļezera slimnīcas nodaļā, nakts un diena.Domāju, ka šī kārtība tur ir tieši pateicoties Dr. Paijei-ļoti šarmanta, prasīga un vitāla kundze.

C cibulis 03.03.2010

Labdien, Pirms dodoties uz Gaiļezeru, izlasīju jūsu rakstus un biju nenormāli nobijusies, raudāju histeriski, bet nebija izvēles, sarunāju ar dr. Rozi, ka mani operēs un iznāca pretēji, operēja daktere Paija. Es tiešām ticu Jums, bet vakar dakterei Paijai, nudien bija citādāka attieksme, nekā Jūs te rakstat, es biju tā pārbijusies, pēc Jūsu raksta. Bet laikam viņai bija labs garastāvoklis. Stāstīju citām meitenēm, kādas šausmas salasījos internetā, viņas pat neticēja, ka viņa tāda ir. Esmu apmierināta, pagaidām. Lai Jums veicas un nebaidieties meitenes.

P paciente 06.01.2011

nu gaiļezera slimnīcā ārsti vispār nav normāli, ne tikai ginekologi, gadu atpakaļ mani aizveda ar ārtajiem uz gaiļezera slimnīcu ar aizdomām par aklo zarnu, tā kā tur strādā paši '' labākie'' speciālisti kas nemācēja noteikt vai man ir aklā zarna vai ne sūtija pie visiem ārstiem pēc kārtas, pie ginekologa bija vienkārši drausmīga attieksme, sajūta bija tāda itkā daktere govi izmeklētu, kā sauca dakteri diemžēl nezinu, pēc ginekologa dabuju rīt kobru, tad vēdera ultrasonogrāfiju, kur daktere ēdot izmeklēšanas laikā bulciņu un runajot ar kolēģi pat uz ekrāna lāga neskatijās, kad tur nekas neatklājās tad ievietoja mani palātā uz novērošanu kur praktikantu māsiņas pamācijās uz manīm pievienot sistēmas, diemžēl neveiksmīgi, jo pēc 10 min manas rokas bija zilas un uzpampušas, kad izsaucu galveno māsiņu man tika paziņot ko es ceļot traci, man rokas esot nosalušas no tā arī zilas palikušas, murgs kaut kāds. Slimnīcā ieveda mani 8 no rīta, bet ķirurģijas nodaļas ārsts izdomāja ka mani var nākt apskatīt tikai 9 vakarā. Cilvēks kurš ievests ar aizdomām par aklo zarnu visu dienu vienkārši guļ pieslēgts pie sistēmām un tev nepievērš nekādu uzmanību. Kad otrā dienā atbrauca vīrs un uztaisīja traci ka es guļu un mokos sāpēs un netieku izmeklēta mani izrakstija no slimnīcas neko neatklājot. Ķiruģijas nodaļas izmeklēšana saistijās ar to ka es tiku sazāļota droši vien ar miega zālēm, jo visu laiku tikai gulēju, kad atbraucu mājās vēl 2 dienas staigāju apdullusi un miegaina...

K kadetiite 14.03.2011

šogad gulēju minētajā nodaļā uz saglabāšanu! protams, ka nodaļas vadītāja jau bija cita, nevis Paije! Taču par mani ārstējošiem ārstiem un dežūrējošīem ārstiem neko sliktu vispār nevaru pateikt! protams, ka bija ārsti, kuri patika vairāk un kuri mažāk, bet kopumā viss bija ļoti forši! ņevienu brīdi nejutu vajadzību kādam ārstam samaksāt, jo vispār nejutos apdalīta ar uzmanību. Katru rītu nāca ārsts un jautāja par sūdzībām, atbildēja uz jaut. utt.

K KRISTIĀNA 02.04.2011

absolūti apmelojošs sūdzības pieteikums, un ja pat ko tādu dr.Renemane vai dr.Paije darītu tad laikam ir iemesls, jo patiesībā ļoti daudz mauķeles šai nodaļā iestājas, es jūsu vietā vismaz izārstētu tās neskaitāmās STS pirms stāties gin.nodaļā, jums kauna nav pa visu pasauli izplatīt izrakstus ar STS diagnozēm!!! JA JŪS NOSAUC PAR MAUKĀM, TAD TĀDAS ARĪ ESAT!!!
RUNĀJOT PAR PERSONĀLU, PAT MEDMĀSU PALĪDZES IR ĻOTI LAIPNAS UN UZMANĪGAS, NAV NE RUPJAS NE AIZVAINOJOŠAS ATTIEKSMĒ, BET JĀ LAIKAM JAU TĀDĒĻ, KA MAN NEBIJ NEKAS PAR KO KAUNĒTIES, t.i.DIAGNOZE, PAR KO BŪTU JĀSARKST!!!
IESAKU JUMS SĀKT AR SEVI UN TAD VAIMANĀT PAR ATTIEKSMI, KO ESAT SAPELNĪJUŠAS SAVĀ IZLAIDĪGAJĀ DZĪVES VEIDĀ!!!

M Maija 11.04.2011

Pilnīgs absurds ko šeit dažas labas sarakstījušas par dr.Paija.Pati esmu gulējusi gaiļezerā 2009.g.februārī un martā un varu teikt tikai visu to labāko par dr. Paiju.Kad tiku uzņemta nodaļā par ārstējošo dr.tika nozīmēta dr. Roze pēc apskates un vēstures pārskata tad vēl nodaļas galvenā ārste dr. Paija mani paņēma savā patronāžā arī pēc operācijas dr.Paija bija tikai un vienīgi dikti laipna un gādīga daktere, stingra gan, bet labs ārsts nevar atļaut darīt pacientam visu, kas vien ienāk prātā ir jāpilda ārsta norādījumi.Ne par kādām naudām arī nevar būt ne runas- dr.Paija tāda nav.Arī pēc gada satiekoties uz ielas viņa sasveicinājās - aprunājāmies un pat pastāstīja kāda situācijaveidojās ar slimnīcas vadību kuri grib ielikt savus ielikteņus- tā lūk.
Tākā mazāk klausaties murgos, ko te kādas durnes raksta.

D Dita 20.08.2011

Es piemēram ticu, ka ir tādas ginekoloģes, pati personīgi esmu saskārusies.
Izlasot visu šo, vakar biju pie Paijes. Trīcēju pie visām miesām. Jau izdomāju, ja uzbāzīsies ar savu viedokli, netaisos klausīties, fiksi vien pārtraukšu un aizrādīšu, ka esmu atnākusi uz apskati, nevis pēc viņas personīgā viedokļa !!!
Man bija vajadzīgs norīkojums uz abortu. Nezinu, var būt mani glāba mani gadi, kas nav (20 - 25) tā es to sev izskaidroju, bet ne bļāva, ne lamājās - pavisam mierīgi apskatija, norīkoja, lai gan izteicās, ka nav sajūsmā par abortiem.

Manā skatijumā, ar šādām ginekoloģēm, kas strādā jau 30/40 gadus ir jācīnās savādāk ! Neieritinieties meitenes mājās pie kompja, rakstot sūdzibās.lv
bet rakstiet sūdzības poliklīnikās un slimnīcās ! Jo viņas par šādu savu attieksmi, vienkārši dabūs izgrābt un varbūt tad pierausies !
Otrs - ja Tu ej pie ārsta par 15, -ls nevis kā pie Pajies par 3, - šādu attieksi nesaņemsi. Skumji protams. Bet ko var gribēt no PSRS laiku ārstiem.
Ja ir iespēja, ir jāmeklē gados jaunākas ginekoloģes, tās nav tik aizspriedumainas.

K kuuka 20.08.2011

man bija tas pats ar dr, paiju, kad man bija 20gadu(tagad jau35)viņa pateica, ka es esot jau neauglīga, ka man nekad nebūs bērnu, ka dzīvojot vienās slimībās uttt.to murgu atcerēties negribu, kā katru rītu meitenes rindaa staveja uz apskati, kur kādas 8dr, Tevi čakarēja TUR, un sāpes bija dikti lielas, jo bija iekaisums, bet šammējām visām vajadzeja iztaustit un sabakstiit, man viss ir okey, jo tur bija žīdiete dr, ļoti jauka kas mani un manu mammu nomierinaja, ka viss buus okey...

D Dince 27.12.2014

Gadi iet uz priekšu, bet par Gaiļezera ginekoloģiju joprojām netrūkst šausmu stāstu. Turieties pa gabalu īpaši no nodaļas vadītājas Nellijas Lietuvietes! Ja ne - pašas vien būsiet vainīgas!