Ātrā Medicīniskā Palīdzība - Atteikums

10 mēnesi bērniņam pie temperatūras 39.9 atteicas ierasties uz izsaukumu lika sist nost un nākoša diena griezties pie ģimenes ārsta. Pat neuzklausīja ka bērnam sākusies krampji. Bērnu slimnīca nogādāju ar taxi. Jau nedēļu guļam slimnīcā ar kakla virusu. Ka varēja beigties viss ja pati nebūtu nogādājusi uz slimnīcu? Kam ir domāta ātra palīdzībai?

Dainis 10.05.2018

Rakstiet sūdzību viņiem, šeit jums neviens palīdzēt nevar.

E Elita Berzina 10.05.2018

Rakstu ne jau lai palidzet bet lai cilveki zin un izdara savu pareizo izveli.

Dainis 10.05.2018

Šī sūdzība cilvēkam kuru ķēris infarkts diez vai liks pārdomāt zvanīt ''ātrajiem'' tā kā padomājiet ko jūs runājat, ja jau jums atteica acīmredzot tam bija, kāds objektīvs iemesls.

db 10.05.2018

Neizbrauca, jo temperatūra 39.9 vēl nav bīstama dzīvībai. Ja būtu teikuši, ka 41, tad atbrauktu. Viņiem transportlīdzekļu skaits ir ierobežots. Izbrauks pie jums, pie kāda cita vairs nevarēs. Turklāt, tam citam akūts infarkts, palīdzības nav un viņš nomirst. Gribat, lai sveša nāve būtu uz jūsu sirdsapziņas?

S Surrgo 11.05.2018

Nav Latvijā tāda "ātrā palīdzība". Nu nav! Ir "Neatliekamā palīdzība", kura jāsauc, kad ir draudi dzīvībai, nevis lai izmantotu kā bezmaksas taxi uz slimnīcu.

donna b 10.05.2018

Ko tu muldi? Tiesam? Svesa nave? Berna nave neskaitas? Pasam nekad nav bijusi pat lidziga temperatura, es pat nerunaju par mazu bernu.

M MarisGarais 04.07.2018

Tā ir neatliekamā palīdzība, ja bērnam 39,9 tad jābrauc uz slimnīcu pašam un ātri, tas nav infarkts vai kas līdzīgs, nav dzīvībai bīstama akūta trauma. Neatliekamās palīdzības darbinieku skaits tiek "griezts" ar katru gadu, nevar viņi visur paspēt.