Southern Fried Chicken - Apskaitīja

Par tik, ka konkrētajam uzņēmumam mājas lapā nav norādīta e-pasta adrese, nolēmu sūdzēties šeit.
Neesmu šāda veida ēstuvju piekritēja, bet 19.10.2008. (čeks:16:43) pirmo reizi nolēmām iekost Southern Fried Chicken bistro t/c DOMINA. Noskrējušies, piekusuši, bez tam arī steidzīgi, jo pēc nepilnas stundas bija jābūt otrā Rīgas galā, izvēlējāmies, mūsuprāt, ātrāko no tuvumā iespējāmajām ēstuvēm. Paņēmām 3 saldējumus, kafiju, kartupeļu burtiņus, bet pēc brīža bērni ieraugot uz draudzenes paplātes čīzburgeru, palūdza arī to. Labi, paņēmu divus. Vēlāk mājās pierakstot dienas izdevumus skatos čekā un brīnos. Izrādās, bez jau minētajiem 2 čīzburgeriem ne lūgti, ne ņemti čekā parādijušies arī 2 hamburgeri. Summa, protams, nav astronomiska - Ls 1, 5, bet gana, lai otru reizi ne mani, nedz arī manu ģimeni šajā ēstuvē vairs neredzētu.

N