Southern Fried Chicken - Negaršīgs ēdiens

Svētdienas vakars. 15.02.2015. Pulkstenis bija tuvu 19:00. Ar draugu gribējām pavakariņot Southern Fried Chicken restorānā.Ak, liela mūsu vilšanās un kauns visai SFC ģimenes express restorānu ķēdei, pateicoties "neviltotai darbinieču ieinteresētībai" - (meitene, kurai bija jāgatavo, stāvēja blakus mums, ārpus savas darba vietas un mīlinājās ar draugu. Brīdī, kad kolēģe, viltīgi smīnot, pateica, ka ir jātaisa čīzburgers, meitenes draugs paskatījās uz mums un tad žēlīgi nomurmināja savam sirdsāķītim - varbūt tomēr nevajag? Bet tomēr, saskumusi meitene devās gatavot "neatvairāmo" bulciņu) un "ļoti garšīgam ēdienam" - (firmas ēdiens - panēti vistu gabaliņi - auksti un neēdami. Čīzburgers sastāvēja no vēsas bulciņas, gaļas šķēles, vēsas siera šķēles, kečupa, majonēzes un tieši vienas gurķa ripiņas vidū. Frī kartupeļi tika iemesti eļļā, kura izskatījās jau krietnu laiku lietota.)Aiznesot atpakaļ kastīti ar vistu gabaliņiem (lieki piebilst, ka iztraucējām darbinieku kolektīvās vakariņas pie plīts) un pasakot, ka tie ir neēdami un viņi nedrīkst ko tādu pārdod par 4,20EUR, meitene tikai spēja pateikt, ka viņi nevar būt veci, jo ir nesen taisīti. Iespējams nebija veci, bet negaršīgi pagatavoti gan. Pasakot to, devāmies prom, ar sajūtu, ka darbinieku kolektīvo vakariņu noslēgumam būs jautrs noslēgums. Ak, šie idiotiskie, piekasīgie cilvēki!