www.sudzibas.lv SmartLynx Reisu atlikšana

Smartlynx - Reisu atlikšana

Aviokompānija Smartlynx Bieži aizkavē avioreisus, pārceļot lidojumus par 10-14stundām..pamato ar tehniskām ķibelēm.Vesela diena no ceļazīmes izsvītrota, par kompensācijām dzirdēts, jācīnās pusgadu.Uzmanieties ar šo kompāniju lidojot uz siltajām zemēm...ar kompāniju sadarbojas Novatours un Alida.Mēs noteikti nelidosim ar šo kompāniju vairs.

L

E Elen 29.06.2019

Uz kuru valsti Jus līdojat? Mes jau 2 gadus līdojam ar Novatours un Smartlynx viss bija lsicīgi, pat ļoti precīzi

L Luna1 29.06.2019

Turcija, uz Tenerifi arí aizkavēja pa 11 h

T Turkey901 29.06.2019

Jūs labāk lidotu noteiktajā laikā ar sliktā tehniskā stāvoklī esošu lidmašīnu un piezemētos okeānā?!

č Čupakabra 29.06.2019

Te nu ir jautājums par Smart lidmašīnu tehnisko stāvokli. Šī nav vienīgā sūdzība par reisu kavēšanos. Man pietika ar vienu Smarta lidojumu. Vislabākais čarters bija ar Maltaairu.

T Turkey901 29.06.2019

Pērkat lētākās biļetes un brīnaties par lidmašīnu tehnisko stāvokli, lidojiet ar AirBaltic, būs Jums jaunas lidmašīnas, cena arī attiecīga!