www.sudzibas.lv SmartLynx Kavēts avioreiss

Smartlynx - Kavēts avioreiss

Labdien. Pamatojoties uz ek regulu 261/2004, iesniedzu pieprasījumu kompensācijai par lidojuma nr. 6y3452/art3452 ilgstošu kavēšanos, kas notika 17.11.2022.. Reisa nr. 6y3452/art3452, lidojums no Rīgas uz ponta delgada. Tiešā lidojuma vietā notika piezemēšanās porto lidostā un aizkavēšanās par 10 stundām ilgāk nekā plānots. Tika pazaudēta vesela diena un plānotā 4 dienu ceļojuma vietā, sanāca tikai 3 dienas. Pielikumā pievienoju iekāpšanas biļetes pasakni.

25.11.2022

P PatiesiibasMeka 25.11.2022

Un ja nu galamērķī migla, vētra, vēlsazinkas? Vienalga vajadzēja piļīt līdz galam un tad attapties okeāna vidū bez iespējas nosēsties? Neizmaksās kompensāciju un sāks visādus kreisos nepatiesos attaisnojumus, tad arī varēs sūdzēties.