www.sudzibas.lv SmartLynx Kompensācija

Smartlynx - Kompensācija

31.05.2022. Bija plānots lidojums Rīga-Antālija, kam būtu jābūt izpildītām ar smartlynx aviokompāniju, atbraucam no Liepājas, braucam pa nakti, jo bija agra izlidošana, lidojumu pārcēla no 5.45, sakot, ka nākoša informācija sekos 8.00, tad informācija bija jābūt 10.00, sēdējām lidostā līdz 15, gaidot informāciju, tad beidzot pateica, ka lidojums tiks izpildīts 19.00, faktiski izlidojam ap 20, plānots būt Antālijā 9.30, atlidojām 00: 12 nākošajā dienā, vienu dienu no atvaļinājuma praktiski nozaga. Novatours pateica, lai rakstam aviokompānijai, jo par tādu kavēšanos ir paredzēta kompensācija 400 eur apmērā uz personu, tas ir rakstīts arī Ptac likumā.
Sūdzība tika iesniegta, šodien ir jau 25.07. , bet kompensācija joprojām netika izmaksātā. Rakstot kompānijai e-pastu tas vienkārši tiek ignorēts.

24.07.2022

F

A Ains Sondore 07.11.2022

Mēs jau 6 mēnešus cīnāmies par kompensāciju lidojumam Rīga-Antālija 17.04.2022 gads. Nekaunība augstākā līmenī !

F Flamevk 07.11.2022

Rakstiet iesniegumu PTAC, mēs beidzot tā dabūjam kompensāciju

I Ivonna Gora 11.02.2023

Tieši tāda pati situācija par reisu Rīga Antālija 20.07.2022.

F Flamevk 12.02.2023

Rakstiet iesniegumu PTAC, diezgan ātri noreaģēja un nosūtīja kompensāciju 400 Eur apmērā par personu.