www.sudzibas.lv SmartLynx nedroši Pasažieru aviopārvadājumi

Smartlynx - nedroši Pasažieru aviopārvadājumi

Labdien!Novaturs un Teztūrs čārteriem uz Tenerifi u.c. izmanto SMARTLYNX-lētu un bīstamu aviokompāniju. 2015.gada janvārī, lai aizlidotu uz Tenerifi-reiss kavējās 5 stundas, jo lidmašīna vienkārši nedarbojās. Viņu laboja un tad atsūtīja kaut kādu netrafaretu vecu lidmašīnu, savukārt, atpakaļceļā Smartlynx kompānijas lidmašīna veica piespiedu nolaišanos Gdaņskā, jo beidzās degviela un atkal kavējās ar ielidošanu 4 stundas, kopumā zaudētas vismaz 9 stundas. Bet pats svarīgākais, ka NAV droši lidot ar Smartlynx. Es nesaprotu LV, taču nav Āfrika, ka sliktas kompānijas, nekvalitatīvi pārvadā pasažierus, kas to pieļauj??? Kur lai pasūdzas?Pirms maksājat par braucienu (Vienalga vai Teztūrs vai Novatūrs piegādā) , noskaidrojiet, kas veiks lidojumu.

F

J juriste 07.02.2015

Fifa_123, kur Jūs ņēmāt šo logotipu?

B Baltā - pūkainā 09.02.2015

Mēs rudenī lidojām uz Krētu. Lidmašīnai izlidošana bija paredzēta 06:00 no rīta. Lidojumu atlika uz 12mit!!! stundām. Beigu beigās, mes zaudējam veselu dienu no sava atvaļinajuma, jo viesnīcā ieradāmies nevis 11-tos no rīta, lai varētu veselu dienu baudīt sauli, bet gan 23-jos vakarā.

R Redsty 09.02.2015

Vienīgi, ko varu piebilst, tas, ka lidmašīna bija nolaidusies Gdaņskā - tas ir normāli, jo pārlidojums no Tenerīfes līdz Rīgai ir garš, 6-6:30 stundas, un ja ir stiprs pretvējš, tad lidmašīna patērē vairāk degvielas. Par to gan nevajag sūdzēties! Var sūdzēties par servisu un kko tām līdzīgu, bet visas tās nolaišanas ir jūsu drošība, tā kā nākamreiz meklējiet pozitīvas lietas, visā kas notiek. Un jā, par netrafaretam lidmašīnām, viņas gan nav vecas, vnk viņiem nav vajadzīgas visas lidmašīnas ar galveno SmartLynx logo! ;)

M mike_november 16.02.2015

Smartlynx savas lidmasīnas pamatā izīrē citām aviokompānijām, tādēļ kompānijai nav vērts uz dažiem lidojumiem no Latvijas pārlīmēt krāsojumu, tāpēc lido baltie ledusskapji. Par to nevajag satraukties. Nevajag satraukties arī par to, ka nosēdās Gdaņskā, tā ir standarta procedūra. Tajā vakarā bija gana stiprs pretvējs lai bodedzinātu degvielu līdz minimālajam pieļaujamajam, tā ir ierasta prakse aviācijā. Rīgā sēžas arī ''lielie Boeingi'' kas lido no Taizemes uz Kopenhāgenu lai uzpldīties, kā arī no Dubajas uz Oslo, un ne tikai.

F fif 26.03.2015

Avio pasažieru tiesības:

Interesanti, vai kāds no Smartlynx pasažieriem ir saņēmis kompensāciju par reisa kavējumu? Vai arī saņēmis talonus edināšanai pēc 2 st kavējuma?

X XXXXXXSS 25.10.2017

Kompensāciju no SmartLynx par neielaišanu lidojumā joprojām gaidām (jau mēnesi), lai gan EU regulā rakstīts nekavējoties izmaksāt,
bet RIX lidosta gan uzreiz izsniedza gan pusdienu talonus, gan arī viesnīcu un taksi piedāvāja.