Sky Beauty Jelgava - Slikts serviss

Biju uz keratīna taisnošanu salona pie autoostas. Meistare teica, 3 dienas nemazgāt, jau pirms mazgāšanas mati pukojās. Šo procedūru neveicu 1x, nekad problēmas nebija bijušas. Vairs neatgriezīšos. Laiks un nauda izmesti, arī pēc mazgāšanas viss pa vecam, neredzu kurā vietā ir kaut kas darīts. Ja nebūtu smirdējis, neticētu, ka kaut kas reāli tika likts un darīts.

Saivii 17.05.2019

Izmantojusi leeto Kjiinas keratiinu,tas nu ir skaidrs,bet pashai aiziet un izskaidroties gan vajadzeetu,lai citas neiekriit,jo prieks tomeer daargs. Ja atsakaaas labot neizdariito-publiskot Facebook,shaadi pakalpojumi ir nevajadziigi,kaut lai taisa to buudu ciet.

U Uhhhpa 17.05.2019

Vai kāds pirms sūdzēšanās portālos sākumā mēģina atrisināt problēmu? Man sāk likties, ka nē

S Slikts keratins 11.07.2019

Man liekas, ka šajā solonā nav iespējams civilizēti kaut ko risināt. Man bija tieši tāda pati pieredze ar keratīnu šajā salonā, pēc nedēļas aizgāju un man keratīnu ielika vēlreiz,par to pašu cenu, teica, ka tā varot. Nezinu vai var tā, jo cita friziere teica, ka tā nevar, tas esot bijos nekvalitatīvs keratīns. Bet pieredze nav laba, arī darbiniekiem ir nospļauties par saviem klientiem, ka tik naudu izkāst un tinies, ja kaut kas nepatīk administratores atbilde - nu tad nenāc te.