Sky Beauty Jelgava - Bojājums

Visu laiku taisu nagus pie savas meistares, tā nu sanāca, ka viņa aizgāja dekrētā un paliku kādu laiku bez meistares. Izdomāju aiziet uz šo salonu un tā bija slikta ideja maniem nagiem. Nebija perfekti, bet bija ok. Tagad esmu atgriezusies pie savas meistares un viņa bija šokā cik sabojāti nagi, nekas labs jau tā pat ar to nagu taisīšanu nav, bet nagi ļoti, ļoti plāni savīlēti un! mani nagi zem visām šīm lakām būtu sapuvuši, ja turpinātu likt viņus sky beauty salonā! Iesaku ļoti vērot meistares darbu, jo es nepievērsu tam uzmanību, jā, vainīga, bet ne jau es esmu MEISTARS :D

Be

Vairāk sūdzības par Sky Beauty Jelgava

Cr critical thinker 24.07.2019

kas ir (Ļeņina u.c.) dekrēts? kā var aiziet dekrētā? aiziet likumā arī var?

Tu Turkey901 24.07.2019

Jēziņ, kas par naivumu!
Protams, Jūsu meistare nepateiks neko labu par cita darbu baidoties pazaudēt klientu un nomelnos pēdējiem vārdiem, lai Jūs domātu, ka labi ir tikai pie viņas un nemēģinātu vēl kādu reizi aiziet uztaisīt nagus citviet!

судебный исполнитель Ilga Keršteine берёт дань в сфере услуг красоты. Обратитесь к ней. Пусть она переделает. Должна же хоть что-то уметь делать высшая раса в латвии.